Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (12. května 2014)

Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (12. května 2014)

Nejlepší hry a aplikace pro iPad a iPad Mini z App Store tohoto týdne

App Store je neustále neustále aktualizován a pro tablety Apple existuje mnoho aplikací a her. Protože je nemožné vyzkoušet je všechny, snažíme se vám pomoci s malým seznamem nejlepších aplikací a her, které jsme vyzkoušeli na iPadizate a stáhli jsme si nejvíce po celý týden.

Tento týden testujeme několik velmi dobrých her. Začínáme s Středověký stavitel mostůje velmi zábavná hra na stavění mostů, která je při vašem postupu náročná. Pomáháme také SpongeBobu získat zpět ukradený recept vosy: Doodle skok SpongeBob SquarePants. Ale ne všechno hraje a rádi bychom byli informováni a aktualizováni, takže čteme MacToday a Voquedva skvělé časopisy pro iPad, jeden o Apple a druhý o skutečných trendech.

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme stáhli a otestovali během týdne od 12. května

Voque

Pravděpodobně Évoque je jeden z nejkompletnějších časopisů pro iPad a iPad Mini, který najdete v App Store. Výběr měst v každém čísle, všechny autentické aktuální trendy. S podrobnými zprávami, vysoce kvalitními fotografiemi a velmi hýčkaným rozvržením a designem. Velmi doporučujeme časopis.

MacToday

MacToday možná nebude třeba představovat, ale pokud tento časopis ještě neznáte, měli byste si jej stáhnout hned. Bezplatný časopis zaměřený na vesmír Apple a v každém čísle nám přináší všechny novinky o iPhone, iPadu, Macu a kousnutém jablku obklopujícím společnost.

Recepty Jamieho Olivera

Jamie Oliver je pravděpodobně jedním z nejvíce mediálních kuchařů na světě. Jeho televizní pořady jsou dobře známé a jeho boj proti nezdravému jídlu překročil hranice. S touto aplikací můžete objevit některé slavné kuchařské recepty a připravit je ve vaší kuchyni.

TVSofa

Jste fanouškem seriálu a sledujete většinu z nich? Pak by měla být TVSofa na vašem iPadu nebo iPhone. Jedná se o aplikaci, díky které bude mnohem jednodušší sledovat vaši show, dostávat oznámení o vydání nové epizody a mnohem více.

Středověký stavitel mostů

V této hře pro iPad a iPhone budete muset převzít roli hlavního stavitele a složit obtížný úkol postavit most, který umožní tankům a jednotkám dostat se do vaší vesnice se zásobami. Nepřátelé vám práci neusnadní, ale budete moci dokončit most a informovat svou vesnici tím, že přijmete nezbytná opatření a podniknete příslušné kroky.

Doodle skok SpongeBob SquarePants

Tajný recept na Krabí hamburgery byl ukraden a budete muset SpongeBobovi a jeho přátelům Patriciovi a Sandy pomoci přivést je zpět, než bude příliš pozdě. Je to plošinovka, kde se můžete skvěle bavit a užívat si překonávání různých úrovní a neustále skákání.

Godzilla

Ovládejte každý zásah, bič nebo kousnutí, aby Godzilla postupovala přes 80 úrovní v různých městech po celém světě. Hra z filmu, díky které si budete moci ovládat legendární monstrum.

Kvíz

QuizUP, který je považován za jednu z nejlepších her na otázky a odpovědi v App Store, je nyní k dispozici také ve španělštině. Soutěžte v téměř 100 tématech, od televizních pořadů až po knihy, sport a hudbu.

Jaké aplikace testujete? Rádi bychom vás slyšeli v komentářích!