Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (16. prosince 2013)

Nejlepší hry a aplikace pro iPad a iPad Mini z App Store tohoto týdne

V poslední době App Store nepřestává vydávat aplikace neustále a rozhodování o tom, kterou aplikaci stáhnout nebo jakou novou hru vyzkoušet, trvá nějakou dobu. Takže můžete získat představu o tom nejlepším, co jsme zkoušeli. iPadize Sestavili jsme seznam aplikací a her pro nejlepší tablet tohoto týdne.

Tento týden jsme se opravdu bavili World of Cheese HD je velmi návyková hra pro děti i dospělé. Můžete se také pobavit s fantastickou první hlavičkou iPadu Tomb Raider. Pokud jde o aplikace, Nubico získává naše dárkové plány na Vánoce a Procreate potěší ty nejpokročilejší. Máte některou z těchto aplikací?

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme si stáhli během týdne 16. prosince

Cheese World HD

Tato jednoduchá a zábavná hra vám nabízí spoustu logických hlavolamů, které vám ztuhnou mozek. Všechny testy, které World of Cheese nabízí, jsou skutečné situace, jako je dojení krávy nebo malování plotu na farmě, ale ne všechny jsou stejně přímé. Udělejte ze svého konečného cíle, svého přítele, sýr pro myš.

Dead Trigger 2

Říká se, že druhé epizody nikdy nejsou dobré, ale tentokrát je to naopak. Dead Trigger 2 se zvrtne a nabízí méně monotónní scénář a vylepšené dotykové ovládání, které vám umožní vychutnat si zombie apokalypsu, která zničila Zemi mnohem víc. Zdarma pro nákupy v aplikaci, musíte vyzkoušet!

Grand Theft Auto III

Zločin je v bodu varu a musíte si vybrat stranu, která čeká na váš boj. Liberty City se stalo městem plným pastí, kde musíte jako vždy uniknout před policií. Dotykové ovládání bylo výrazně vylepšeno a dokonale přizpůsobeno obrazovce vašeho iPadu. Krást doleva a doprava a zabíjet.

Rage HD

Jste před jednou z nejlepších stříleček z pohledu první osoby. V této hře pro iPad se budete muset vyzbrojit, abyste ukončili mutantní invazi, která zničila Zemi. Grafika je opravdu skvělá a pokud hrajete na iPadu 4. generace, všimnete si toho nejlepšího displeje. Dokončete všechny mise, které můžete udělat, a velmi rychle se povýšte.

Tomb Raider I

Jedna z nejvyhledávanějších her všech dob je zde na jakékoli platformě, která stojí za její sůl. Lara Croft byla najata, aby získala staré kousky. Prozkoumejte množství různých gest díky vícedotykovým gestům, která jsou dokonale přizpůsobena vašemu iPadu. Dokážete adekvátně použít zbraně? Čeká vás tam mnoho nebezpečí.

Nubic

Tato platforma byla vytvořena pro ty, kteří jsou nejvíce závislí na čtení, což je již aplikace pro iPad. Nubico nabízí online knižní službu, která nabízí obrovskou knihovnu plnou všech druhů literatury. Připravte si svůj prémiový účet a připravte si knihovnu, o které jste vždy snili. Jakmile se zaregistrujete, můžete také získat zcela bezplatnou 30denní zkušební verzi služby vyzkoušet.

GoodNotes 4 – Poznámky a PDF

S touto praktickou aplikací si můžete dělat poznámky podle svých představ z klávesnice iPadu nebo dokonce z externí klávesnice. Můžete také přidat obrázky z knihovny iPadu, aby byl váš dokument úplnější. GoodNotes vám také umožňuje průběžné zálohování, abyste neztratili žádná data. Dokumenty můžete také uložit jako PDF a synchronizovat je se všemi zařízeními iOS.

Počasí Yahoo

Pro prohlížení předpovědi počasí je nyní pro iPad k dispozici aplikace Yahoo. Velmi příjemné vizuální prostředí vám zdarma poskytne vzduch bez omezení. Informace jsou velmi podrobné a můžete přejetím prstem po obrazovce nechat aplikaci poskytnout ještě více. Velmi dobře, pokud není nainstalován, měli byste to zkusit.

MailDeck – Přeposlat – Myslet na e-mail

MailDeck je senzační e-mailový klient, pomocí kterého můžete spravovat a organizovat svou poštu. Nejlepší věcí na aplikaci je nepochybně možnost různých přihlášení pomocí různých e-mailových účtů. Budete také muset nakonfigurovat svého avatara a barvu, kterou chcete definovat. Největším problémem, alespoň prozatím, je to, že nemůžete nastavit účty POP nebo Exchange, ale můžete si být jisti, že to vývojáři brzy vyřeší.

Procreate – kreslit, malovat, tvořit

Procreate nabízí širokou škálu možností, zvláště pokud máte při kreslení speciální umění. Můžete vytvářet úžasné obrázky a poté je retušovat, přidávat filtry a používat širokou škálu nástrojů, díky nimž bude každý bez slova. Kromě toho aplikace již přešla na verzi 2.1 a od nynějška budete moci využívat 64bitové využití. Chceš něco lepšího? Je to těžké.