Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (20. ledna 2014)

Nejlepší hry a aplikace pro iPad a iPad Mini z App Store tohoto týdne

App Store je neustále neustále aktualizován a pro tablety Apple existuje mnoho aplikací a her. Protože je nemožné vyzkoušet je všechny, snažíme se vám pomoci s malým seznamem nejlepších aplikací a her, které jsme vyzkoušeli na iPadizate a stáhli jsme si nejvíce po celý týden.

Tento týden najdete domácí práce, organizování a Odměna lidem, kteří nejvíce pracují, pomocí aplikace FamilyTeam. Se Spark Camera jsme také začali přetvářet naše filmy s osobním dotykem. Fandíme hře FIFA 14 a jejím novým ovládacím prvkům, budete se cítit přímo na hřišti. Star Wars Pinball 2 je skvělá hra těchto klasických strojů a nový Ridge Racer od Namco Bandai vás nechá zmrznout. Vyzkoušeli jste všechno

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme si stáhli v týdnu 20. ledna

Slim Rising 2

Hororová legenda pokračuje v Slender Rising 2, nové hře, díky které se díky jejímu nastavení budete třást hrůzou. Má také nový grafický engine Unreal Engine, který potěší každého hráče. Pokud chcete, aby byl zážitek úplný, noste přilby a zhasněte světla v domácnosti. Najděte všechny stopy a osvoboďte ztracené duše.

Star Wars Pinball 2

Pokud jste byli u klasických stolních fotbalů, máte štěstí. Star Wars Pinball 2 obsahuje velké množství různých stolů zasazených do legendární ságy Star Wars. Podporujte Empire nebo Rebel Alliance, abyste udrželi rovnováhu sil. První stůl je zdarma a v aplikaci si můžete zakoupit až pět různých stolů.

Lightning Fighter 2 HD

Pamatujete si klasiku jako 1942? Tato akční hra nám připomněla tento druh hry, kde se vaše letadlo pohybuje na obrazovce, aby zaútočilo a sestřelilo všechny nepřátele, se kterými se setkáte. Velmi dobrá grafika a skvělý adrenalin vás zanechají závislostmi, alespoň dokud nedosáhnete úrovní, které mohou být příliš složité …

FIFA 14

Kromě oficiálních licencí lig, hráčů a týmů je to nepochybně jeden z nejlepších fotbalových simulátorů spuštěných pro iPad. Letos byla vydána nová verze hry, která vám umožní hrát s poslední hrou, kterou váš oblíbený tým hrál, a znovu se vytvořit. Pociťte všechny emoce ve svých rukou s novým plně intuitivním dotykovým ovládáním.

Ridge Racer Slipstream

Namco Bandai představil svou nejnovější závodní hru pro iPad. Uvnitř si můžete vychutnat 12 plně přizpůsobitelných závodních vozů, 20 různých tratí v 10 různých scénářích a více než 100 různých soutěží. Pokud chcete konkurenci na kolech, nyní je tu závratná rychlost. Driftujte a zkuste dojet do cíle jako první.

Doc Scan HD

Naskenujte jakýkoli typ dokumentu nebo fotografie přímo pomocí fotoaparátu iPad. Můžete také použít jakýkoli obrázek, který jste uložili v galerii tabletu. Můžete také použít řadu nástrojů, které vám mimo jiné umožňují eliminovat stíny a upravovat okraje. Jako studijní nástroj využijte plný potenciál svého iPadu.

MyScript Calculator

Tato aplikace vás může nechat s otevřenými ústy, což vám umožní provádět matematické operace přirozeným psaním na iPadu. Je to snadné, jednoduché a intuitivní, stačí se naučit symboly, které nevíte, jak je napsat, a aplikace provede akci, kterou jste napsali. Kromě nejběžnějších běžných operací budete moci provádět trigonometrické operace. Neuvěřitelný!

Photo Sizes – Photo Sizes

Není to opravdu skvělé mít možnost fotit a přidat preferované rozměry a výšky? Tato aplikace vám umožní pořídit snímek a zapsat si měření přímo výše. Opravdu praktická věc, pokud chcete nakupovat a sázet. Uspořádejte také své fotografie do různých kategorií, aby byly lépe uspořádané.

FamilyTeam

S touto zábavnou aplikací budete mít doma pořádek, zejména pokud jde o uvedení dětí do práce. Vytvořte tým a přiřaďte každému členovi úkoly, které považujete za vhodné k provedení. Každý den hodnotí úkoly, které každý provedl, a odmění svou práci body, aby mohli později sbírat dostatek bodů, aby získali odměnu.

Zapalovací kamera

Byla vybrána jako jedna z nejlepších aplikací roku 2013 pro úpravy videa. Získejte přístup k filmům uloženým v knihovně iPadu a měňte sekvence tak, aby vaše videa vypadala ještě více. Filmy můžete vytvářet ve formátu HD (720p) a přidávat požadovanou hudbu, pokud je uložíte do své knihovny iPad.