Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (24. června 2013)

V poslední době App Store nepřestává vydávat aplikace neustále a rozhodování o tom, kterou aplikaci stáhnout nebo jakou novou hru vyzkoušet, trvá nějakou dobu. Takže můžete získat představu o tom nejlepším, co jsme zkoušeli. iPadize Vytvořili jsme seznam s Nejlepší aplikace a hry pro tablety od všech tento týden.

best_apps_ipad_1

Tento týden jsme si opravdu užili novou hru GRU nebo nekonečné běžecké hry jako Monsters University. Kde je můj Mickey? XL je druhá Disneyova hra, kde musíte nasbírat co nejvíce vody, Where’s My Water? Stejně zábavné. Nejmenší z domu se budou bavit s Toca Builders a největším počtem hráčů XCOM je opravdu úžasná hra.

best_apps_ipad_2

Již máte nové číslo časopisu Vis-à-Vis a můžeme říci, že je každý měsíc překročeno a je také zcela zdarma. Quick Drafts pro iPad vám pomůže uložit a uložit vaše nápady ve velmi minimalistické aplikaci. S VEVO si užijete ta nejlepší videa svých oblíbených umělců. Počasí Nyní, jiný způsob zobrazení počasí a kontaktů Excel je něco, co jste vždy chtěli udělat, ale nevíte, jak na to.

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme si stáhli během týdne 24. června

GRU. MOJE OBLÍBENÉ VESNICE: Minion Rush

Tato fantastická hra se tento týden stala jedničkou díky zábavě, kterou produkuje. Tato nekonečná běžecká hra vyvinutá společností Gameloft se srdcem zastavující grafikou a zvukem vám umožní skákat, létat a dělat vše pro to, abyste se stali nejlepším oblíbencem. Výsledky můžete také sdílet na Facebooku a Twitteru.

Monsters University: Catch Archie

Při příležitosti uvedení animovaného filmu Disney „Monsters University“ vyhrál App Store skvělou hru. V tomto nekonečném běžci si užijeme Mika, Sullyeho nebo Squishyho, budete si muset vybrat jednu z deseti různých úrovní postupné obtížnosti, abyste překonali všechny překážky, které vás čekají.

Klepněte na Stavitelé

Touch Builders nebo také Minecraft pro děti je hra, kterou si malé děti užijí při stavění. Šest různých robotů se zcela odlišnými schopnostmi pro ty nejmenší, aby maximalizovali svou kreativitu. Žádné reklamy třetích stran, žádné nákupy v aplikacích a speciálně navržené pro děti.

Kde je můj Mickey? XL

Pamatujete si hru „Kde je moje voda“? Tento nový titul Disney si klade za cíl pokračovat ve skvělé ságe. Nádherná fyzika pohybu a dvacet různých úrovní dimenzí XL, kde musíte pomoci Mickeymu nasbírat co nejvíce vody. Můžete si také užít zábavné mini epizody mezi misemi.

XCOM: Enemy Unknown

Bude tato hra prvním titulem v nové epizodě hry pro velké hráče? Může se vám to zdát drahé, ale co nemůžeme popřít, je jeho hratelnost, prakticky stejná jako hra pro PlayStation 3 a Xbox. Chraňte svůj svět před děsivou invazí mimozemšťanů pomocí opravdu skvělé grafiky.

Vis à Vis

S velmi čistým a elegantním designem je Vis-à-Vis nepochybně jednou z nejlepších digitálních publikací na trhu a získala novou aktualizaci svého kiosku, kde najdete nový obsah. Budete se moci dozvědět mnohem více o Inmě Cuestě, protagonistce obálky tento měsíc, a této španělské herečce uvnitř.

Kontakty Excel

Vždy jste chtěli, aby vaše kontakty byly uspořádány do tabulky aplikace Excel, ale nevěděli jste, jak na to. Nyní můžete použít tuto praktickou aplikaci, pomocí které můžete synchronizovat kontakty se souborem aplikace Excel, aniž byste museli jít do iTunes. Tyto soubory můžete také upravit a nahradit jakoukoli aplikací, která je otevře. Prostě úžasné.

Počasí teď

Design této aplikace na první pohled ohromí. Najdete jakékoli místo, abyste věděli, jaké bude počasí ve světě, můžete také najít počasí pro vaši polohu. 3D grafika rotující zemské koule je opravdu skvělá, stejně jako množství informací, které zobrazuje.

VEVO

Vevo má svůj vlastní hudební obsah a díky jeho oficiální aplikaci si jej můžete vychutnat na svém iPadu. Ve VEVO se scházejí davy zavedených umělců a nové sliby a vy budete moci sledovat exkluzivní videa, než se začnou prodávat. Nemáte čas sledovat videa? Uložit seznam skladeb a můžete si to užít později.

Rychlé koncepty

Tato fantastická aplikace má neuvěřitelnou jednoduchost a minimalistický design, který máte tak rádi. Můžete do něj uložit všechny své nápady a je to velmi rychlé při synchronizaci a sdílení informací s jinými aplikacemi, jako je Dropbox, Evernote, samotná aplikace Kalendář.

Sdílejte tyto skvělé aplikace a Hrajte hry pro iPad se svými přáteli na nejpopulárnějších sociálních sítích pomocí tlačítek, která najdete na začátku článku. Děkuji mnohokrát!