Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (25. března 2013)

Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (25. března 2013)

App Store je neustále neustále aktualizován a pro tablety Apple existuje mnoho aplikací a her. Protože je nemožné vyzkoušet je všechny, snažíme se vám pomoci s malým seznamem nejlepších aplikací a her, které jsme vyzkoušeli na iPadizate a stáhli jsme si nejvíce po celý týden.

Fetch jsme hráli tento týden a musíme říci, že je to jedno z nejlepších, které v App Store najdete, s fantastickou grafikou a velmi zábavným příběhem. Zahrajte si znovu souboje Order & Chaos a karetní hry s obličejem, Gameloft nikdy nespustí náhodnou hru. S Nitro si užijete nekontrolované automobilové závody s přáteli nebo proti stroji. Měli bychom také zdůraznit dvě aplikace, kde si můžete užít svůj volný čas. Viddy, sociální síť založená na krátkých videích, a Repix, aplikace, která vám umožňuje vytvářet efekty na vašich obrázcích pomocí spousty zábavných štětců.

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme si stáhli v týdnu 25. března

Fetch je hra pro iPad, kde můžete zažít skvělé dobrodružství. Pomozte Milo najít jeho mazlíčka a samozřejmě zachraňte všechny jeho mazlíčky ze spárů únosce zlého muže, který ho vyděsil. Fetch vás zavede do kouzelného světa, kde projdete nekonečnými úkoly, ale je zde také část interaktivního příběhu se skvělým příběhem.

Pokud hledáte něco jiného, ​​protože vás Facebook, Twitter atd. Už trochu nudí, Viddy je vaše aplikace. Můžete nahrávat videa ze svého iPadu s několika možnostmi a nahrávat je do této nové sociální sítě. Sdílejte videa ze svého každodenního života a bavte se se svými oblíbenými celebritami. Aplikace přidává filtry, umožňuje použití blesku při nahrávání a spoustu zajímavých nastavení, díky nimž budete závislí už v prvních minutách používání.

Gameloft je elektrárna skvělých her a souboje Order & Chaos nemohou být lepší než toto. Tato nejnovější hra Gameloft pro iPad nás přivádí zpět do kouzelného světa karet hraní rolí ve hře, kde se díky síťovému režimu pro více hráčů můžete setkat se skutečnými hráči. Vytvořte si hrdinu a rozdrťte všechny své protivníky. Myslíte si, že můžete získat všechny své oblíbené postavy?

Repix je velmi zábavná aplikace pro iPad, kde budete mít k dispozici řadu kouzelných štětců pro retušování vašich fotografií. Tyto štětce vám umožňují vytvářet vlastní kompozice, které dávají mnohem více uměleckého a osobního nádechu. Své výtvory můžete také sdílet později na Facebooku, Tumblru, Twitteru a Instagramu.

Nitro je velmi zábavná automobilová hra, kde můžete závodit v různých herních režimech. Stroj může být těžkým protivníkem, ale nejzábavnější by bylo hrát proti kamarádovi nebo v multiplayeru. Změřte své dovednosti na všech okruzích, které vyzývají všechny vaše přátele. Můžete si také přizpůsobit své závodní auto a vytvořit skutečný závodní stroj. Velmi návykové!

Street View je skvělá aplikace vyvinutá společností Future Tap, která vám umožní využívat všechny možnosti map Apple, ale užít si skvělý pohled z pohledu první osoby vytvořený společností Google. Můžete také prozkoumat více než 300 galerií a muzeí, aniž byste vstali z pohovky. Jeho použití je velmi jednoduché a umožňuje vícedotykové gesta, které se naučíte v prvních minutách používání.

Sdílejte tyto skvělé aplikace a Hrajte hry pro iPad se svými přáteli na nejpopulárnějších sociálních sítích pomocí tlačítek, která najdete na začátku článku. Děkuji mnohokrát!