Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (29. dubna 2013)

V poslední době App Store nepřestává vydávat aplikace neustále a rozhodování o tom, kterou aplikaci stáhnout nebo jakou novou hru vyzkoušet, trvá nějakou dobu. Takže můžete získat představu o tom nejlepším, co jsme zkoušeli. iPadize Tento týden jsme vytvořili seznam aplikací a her pro nejlepší tablet.

Tento týden jsme nového asistenta Google otestovali a věříme, že má mnoho možností. Měli bychom také zvýraznit aplikaci Koncepty, kde můžete vytvářet koncepty svých textů a poté je odeslat do aplikace podle vašeho výběru. Můžete také uskutečňovat požadované hovory pomocí WikiLinks, velmi stylové aplikace. V sekci hry Páni a rytíři vás spoutají moc, protože chcete dobýt každou známou zemi. Využijte veškerou svou inteligenci nebo se alespoň pokuste dosáhnout nejvyšší úrovně, abyste byli nejlepší v Puk. Angry Birds Friends na našem seznamu nemohly chybět, nová hra Rovio je opravdu dobrá, zejména díky své schopnosti dostat vás do konkurenceschopnosti.

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme si stáhli během týdne 29. dubna

Páni a rytíři

Lords & Knights je hra, která vás nenechá na pokoji. Budete si muset vytvořit vlastní civilizaci z jednoduchého hradu. Tato hra nabízí mnoho možností a budete muset vybudovat obrovskou armádu, abyste ubránili svou zemi a dobyli další hrady na mapě. Vytvořte alianci s ostatními hráči, abyste byli ještě silnější.

Přátelé Angry Birds

Nejnovější hra Rovio je opravdu dobrá, kombinuje možnost hrát klasické Angry Birds, ale je propojena s vaším účtem na Facebooku a vyzývá vaše přátele. Týdenní turnaje vám dávají dostatek času na to, abyste byli první v žebříčku, a získali tak svou zlatou korunu. Ale buďte opatrní, vaši přátelé budou bojovat, aby se dostali před vás!

Puk

Puk je nová mentální hra, která vám bude lézt na nervy. Je to dvanáct sekund, které vás dělí od projetí úrovně nebo od nuly. Vaším úkolem bude spustit malé disky v některých kruzích ze spodní části iPadu, než vyprší čas. Jednoduchý? Čeká na vás 1000 různých úrovní.

Aplikace WikiLinks je velmi jednoduchý prohlížeč, ve kterém můžete vyhledávat jakýkoli obsah nalezený na Wikipedii, Wikislovníku, YouTube a samozřejmě provádět běžné vyhledávání na webu. Kromě toho má aplikace inteligentní algoritmus, který nabízí podobné novinky, jaké byste normálně hledali. Jak název napovídá, je to elegantní a chytrá aplikace.

Plány pro iPad

Koncepty je aplikace určená pro iPad, kde můžete vytvářet texty a poté se rozhodovat, co s nimi. Jakmile text připravíte, můžete jej odeslat prostřednictvím služby iMessage, zveřejnit na Twitteru nebo Facebooku, odeslat poštou atd. Můžete také vytvořit vlastní akce k odeslání textu přímo osobě. Velmi užitečné.

Google vyhledávání

Google přidal do své vyhledávací aplikace pro iOS nástroj Google Assistant. Nyní si můžete užívat výhody osobního asistenta Google přímo z iPadu. Při vyhledávání se také asistent dozví o vašem vkusu a každý den vám poskytne novinky s vašimi nejobvyklejšími chutěmi. Zeptejte se ho, co chcete, a každý den přidávejte nové karty plné informací

Sdílejte tyto skvělé aplikace a Hrajte hry pro iPad se svými přáteli na nejpopulárnějších sociálních sítích pomocí tlačítek, která najdete na začátku článku. Děkuji mnohokrát!