Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (3. června 2013)

App Store je neustále neustále aktualizován a pro tablety Apple existuje mnoho aplikací a her. Protože je nemožné vyzkoušet je všechny, snažíme se vám pomoci s malým seznamem nejlepších aplikací a her, které jsme vyzkoušeli na iPadizate a stáhli jsme si nejvíce po celý týden.

best_apps_world_war_z_ipad

Tento týden jsme hodně hráli s novou vzrušující hrou Star Wars. Společenské hry jsou na vzestupu, což dokazují nové tituly jako UNO & Friends nebo Scrabble kde můžete vyzvat své přátele. Stick Stunt Biker 2 otestuje vaše reflexy, abyste dosáhli cíle v jednom kuse a uvolnili adrenalin tím, že zabijete levé a pravé zombie se světovou válkou Z.

best_apps_musyc_ipad

Pokud jde o aplikace, můžeme říci následující Již jsme připraveni na WWDC díky oficiální aplikaci Apple. Pokud se nacházíte v San Francisku, doporučujeme nahrát jakoukoli řeč nebo laboratoř z Recorder Pro. Bento 4 a GoodNotes vám umožní dělat všechno velmi úhledně a zbavíte se mysli při vytváření hudby pomocí nástroje Musyc se spoustou nástrojů. Nezapomeňte si stáhnout nové číslo časopisu UnBreak, které je zcela zdarma a jeho obsah se vám bude líbit.

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme si stáhli 3. června

Star Wars: Knights of the Old Republic

Do App Store přišla jedna z nejlepších RPG her. S touto novou hrou Star Wars budete hrát s novými postavami, tvory, vozidly a planetami. Vydejte se na cestu do 8 obrovských světů a rozhodněte se, jak vytvořit vlastní světelný meč, abyste zachránili republiku a ovládli více než 40 různých sil Síly. Buďte opatrní, zasekne se.

UNO a přátelé

Fantastická karetní hra, kterou milují dospělí i děti, přichází do App Store v podobě sociální aplikace. Připojte se k Facebooku a hernímu centru a hrajte UNO s cizími lidmi a známými z celého světa. Můžete hrát online hry pro více hráčů a soutěžit v týdenních soutěžích, abyste ukázali, kdo je nejlepší.

SCRABBLE Zdarma

Scrabble je nová hra Electronic Arts, kde můžete vyzvat své přátele v plně společenské hře. Vynikající kvalita grafiky a možnost znát písmena, která se dosud neobjevila, jsou některé z funkcí, které vám tato hra nabízí. Ukažte, kdo má lepší schopnosti bránit se silou slova.

Stick Stunt Biker 2

Cílem této zábavné hry je dosáhnout cíle na mnoha tratích plných překážek. Jezděte na jednoduchém kole nebo odemkněte vozidla, jako je futuristický motocykl nebo super rychlé kolo. Díky akcelerometru iPadu budete moci ovládat své kolo, a tak budete moci skákat, otáčet se a dělat všechny druhy piruet, abyste překonali všechny pasti, které na silnici najdete. Připravte se na smrt mnohokrát.

světová válka Z

Zombie dobyly svět a všude je jako skutečný mor. V této střílečce pro iPad budete muset pomoci své postavě přežít a pokusit se eliminovat všechny zombie, které umíte. Dvanáct různých plně zaměnitelných zbraní, které se snaží přežít. Tato hra má dva režimy, ve kterých si můžete vybrat, co vždy nejvíce chcete, čistou akci nebo režim příběhu. Je to na tobě.

Časopis UnBreak

Nové číslo místního iPad časopisu UnBreak je nyní k dispozici ke stažení. Jeho interaktivní obsah je opravdu skvělý a dokáže zobrazit aktuální dění, humor, sexy videa, videohry, aplikace atd. V digitálním vysílání speciálně navrženém a navrženém pro iPad a iPad Mini. Bude se vám líbit čtení věcí. Máte odvahu?

Recorder Pro: Profesionální nahrávání zvuku na cestách

Pokud chcete mít na iPadu hlasový záznamník v profesionálním režimu, Recorder Pro je aplikace, kterou potřebujete. Všechny své záznamy můžete upravovat a spravovat s naprostou lehkostí. Navíc bude velmi snadné je sdílet, budou je moci e-mailem nebo synchronizovat s vaším účtem Dropbox a iCloud.

Bento 4

Bento 4 je aplikace pro iPad, kde si můžete uspořádat své seznamy kontaktů a zákazníků. Tato aplikace je databáze se skutečně pěkným a plně přizpůsobitelným rozhraním, kde můžete komplexně sledovat jakýkoli zadaný seznam dat, faktury, zákazníky, události, seznamy produktů a další.

GoodNotes – poznámky a PDF

Uspořádejte si všechny své poznámky v krásné knihovně v nejčistším stylu iBooks díky GoodNotes. Dělejte si poznámky na prázdné papíry, kde můžete psát ručně, přidávat obrázky nebo psát pomocí klávesnice iPadu. Převeďte své poznámky na soubory PDF a sdílejte je s dalšími aplikacemi, jako jsou Dropbox, Evernote, a dokonce je posílejte poštou.

Musyc

Musyc je nová aplikace pro iPad od společnosti Fingerlab, kde si můžete vytvářet vlastní hudbu. 64 různých nástrojů uspořádaných do 16 různých skupin, na které můžete hrát. Objevte vysoce kvalitní zvuk a inovativní směšovač hudebních skladeb. Navíc si můžete užít dva další kanály a přidat kterýkoli z 10 efektů uložených v aplikaci.

WWDC

Tento týden spatřila světlo světa oficiální aplikace, která bude následovat celosvětovou konferenci vývojářů Apple. Jedná se o ploché a jednoduché rozhraní, které nás nutí přemýšlet o novém konceptu, který Apple zvažuje pro příští iOS. Aplikace nabízí velké množství informací a také sledování videí ze všech relací, které se na akci konají.

Sdílejte tyto skvělé aplikace a Hrajte hry pro iPad se svými přáteli na nejpopulárnějších sociálních sítích pomocí tlačítek, která najdete na začátku článku. Děkuji mnohokrát!