contador de visitas gratis Skip to content

Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (5. srpna 2013)

App Store je neustále neustále aktualizován a pro tablety Apple existuje mnoho aplikací a her. Protože je nemožné vyzkoušet je všechny, snažíme se vám pomoci s malým seznamem nejlepších aplikací a her, které jsme vyzkoušeli na iPadizate a stáhli jsme si nejvíce po celý týden.

Tento týden byl z hlediska nových objevů velmi zajímavý. Týden s nesmírně důležitými starty, jako je Worms 3, a možností testovat hry tak zábavné jako Shark Attack 2, Iconical, nám Bu také umožňuje přizpůsobit ikony pro váš iPad.

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme si stáhli v týdnu 5. srpna

Žraločí útok 2

App Store je plný her, některé z nich jsou docela jednoduché a nudné pro mnoho lidí, ale existují i ​​skutečné zázraky. Tento týden jsme poznali Shark Attack 2, strategickou hru na dně moře, kde jsou protagonisty různí vodní živočichové. Je to velmi zábavná a zábavná hra.

Game of War – Fire Age

Vytvořte a rozvíjejte svou vlastní říši a začněte bojovat se všemi nepřáteli, dokud se nestanete nejsilnější říší. Získejte přírodní zdroje, krást z jiných říší, vyhlásit války a stát se vítězem v této úžasné hře pro iPad.

Ikonický

Mnoho lidí samozřejmě očekávalo, že Apple takovou aplikaci v App Store přijme. Ikonický nástroj je velmi jednoduchý, vytvářejte a upravujte ikony našeho iPadu nebo iPhone. Až donedávna to bylo nemyslitelné bez útěku z vězení našeho zařízení iOS, ale nyní je to možné díky Iconical.

Fairway Solitaire

K dispozici jsou hry a karetní hry a poté Fairway Solitaire. Tato hra byla oceněna mezinárodně a není žádným překvapením. Ačkoli je hra prezentována jako jednoduchá karetní hra, je toho mnohem víc. Je plná mini her, které vás rozesmějí, a nachází se na golfovém hřišti. Je to nepochybně hra, kterou byste měli vyzkoušet ano nebo ano.

Červi 3

Je to pravděpodobně jedna z nejpopulárnějších her pro jakoukoli platformu. Je to už pár let od vydání verze pro Windows, ale její vývojáři se rozhodli ji přizpůsobit zařízením iOS. Worms 3 právě dorazil do App Store s důležitými novinkami a bude určitě jednou z nejstahovanějších her.

Převezměte kontrolu nad červími dobrodruhy a vyhláste válku všem nepřátelům před vámi. Tato hra má samozřejmě populární režim pro více hráčů, tentokrát přes internet.

Zvyšte budík

Minimalismus se změnil v praxi. Rise Alarm Clock se zaměřuje na to podstatné a ukazuje časovač ukazující čas do vypnutí alarmu a kdy se vypne. Je to velmi jednoduchá aplikace, ale přesto nesmírně užitečná. Aplikace má malé tlačítko, stisknutím tohoto tlačítka máme přístup k řadě velmi základních nastavení: zvuk budíku, vyzváněcí melodie a velmi málo. Je to velmi jednoduchá aplikace, ale velmi užitečná.

Horké hotely

Mnoho lidí využije srpna, aby mohli cestovat a užít si zaslouženou dovolenou. To nemusí znamenat utrácení jmění a aplikace Hot Hotels nám může pomoci ušetřit pár eur na ubytování. Způsob použití je velmi jednoduchý a to nám umožňuje rezervovat pokoje v úžasných hotelech za úžasné ceny. Můžete získat skutečné slevy, ale ano, vše bude záviset na pokojích, které jsou na konci dne zdarma.

Pohádkový prášek

Ideální hra pro děti všech věkových kategorií, která uvolní veškerou jejich kreativitu a popustí uzdu fantazii. Mnoho různých svíček, rámečků, razítek, mozaik a mnoho dalších motivů, díky nimž bude každá práce fungovat úplně jinak a nádherně.

Profesionální Video Downloader

Často se setkáme se stažením videa, které nás opravdu zajímá, a uložíme jej někam na bezpečné místo. Většina služeb hostování videa to bohužel neumožňuje. S touto aplikací to dokážeme bez problémů. Má webový prohlížeč podobný Safari Mobile a když najdeme video, můžeme si ho snadno stáhnout. Velmi zajímavá aplikace pro jakýkoli iPad a také kompatibilní s iPhone.

Matematická párty

Math Party je zábavná vzdělávací matematická hra, která si klade za cíl pobavit se s rodinou. Každý hráč si může nastavit úroveň obtížnosti, která umožňuje lidem různého věku hrát férově a vyzývat se.

Sdílejte tyto skvělé aplikace a Hrajte hry pro iPad se svými přáteli na nejpopulárnějších sociálních sítích pomocí tlačítek, která najdete na začátku článku. Děkuji mnohokrát!