Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (6. května 2013)

App Store je neustále neustále aktualizován a pro tablety Apple existuje mnoho aplikací a her. Protože je nemožné vyzkoušet je všechny, snažíme se vám pomoci s malým seznamem nejlepších aplikací a her, které jsme vyzkoušeli na iPadizate a stáhli jsme si nejvíce po celý týden.

Tento týden jsme dostali novou hru od Gameloftu, Blitz Brigade s velkou radostí, a když si ji stáhnete, pochopíte proč. Při hraní San Fermines jsme si také užili spoustu legrace a se dvěma hrami, které Lego tento týden vydalo, je to opravdu dobré, zejména LEGO Batman. Pokud jde o aplikace, máme co do činění s Avocado Scanner Deluxe a dělá svou práci perfektně. Photon se vám bude také líbit můžete otevřít libovolnou webovou stránku a CineXPlayer HD otevře jakýkoli video a audio soubor.

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme si stáhli během týdne 6. května

Blitz Brigade – online FPS pro více hráčů!

Nová hra Gameloftu je skvělá střílečka, kde uvolníte spoustu adrenalinu. Vyberte si svoji stranu, hrajte online s přáteli v režimu kampaně nebo trénujte drcením nepřátel v tanku. Je to skvělá hra, kde se musíte každý den zlepšovat tím, že lépe poznáte svou postavu a zlepšujete své dovednosti.

Běh s přáteli HD zdarma

Chcete provozovat San Fermines bez opuštění gauče? Můžete to udělat s touto úžasnou hrou a je také zdarma. Vyhýbejte se býkům, autům a dokonce i dalším přátelům, kteří běží poblíž vás a nechtějí vás být býky chyceni. Můžete si také vychutnat rodeo býka a získat bonus. Držte to co nejlépe!

LEGO Batman: DC Super Heroes

Společnost Lego tento týden vydala dvě hry v App Store, ale nepochybně jsme s LEGO Batman. V této zábavné dobrodružné hře budete moci hrát s více než 80 různými postavami DC a mít šanci naučit se více dovedností než každá z nich. Během dobrodružství můžete také změnit oblečení a přidat nová vozidla.

Photon Flash Player pro iPad

Pokud se nechcete vzdát webových stránek s obsahem Flash, potřebujete tuto aplikaci, která dokáže otevřít a procházet všechny weby. Můžete si prohlédnout jakékoli video nebo hru ve formátu Flash. Rozhraní je jednoduché, ale funkční, ne jako ostatní případy, které slibují, že načtou Flash a poté nebudou fungovat.

Avokádový prohlížeč Deluxe

Díky této skvělé aplikaci můžete pomocí iPadu digitalizovat jakýkoli dokument a poté jej mnoha způsoby sdílet s kýmkoli chcete, nebo jej dokonce faxovat přímo z tabletu. Můžete také naskenovat více dokumentů a uložit je do stejného souboru ve formátu PDF nebo JPG.

CineXPlayer HD

CineXPlayer HD je jednou z mála aplikací pro iPad, která podporuje zvuk ve formátu Dolby Digital Plus. Aplikace také podporuje všechny druhy video a hudebních formátů. CineXPlayer HD má plnou podporu titulků a živé televize v téměř jakémkoli formátu. Co jiného se můžete zeptat hráče?

Sdílejte tyto skvělé aplikace a Hrajte hry pro iPad se svými přáteli na nejpopulárnějších sociálních sítích pomocí tlačítek, která najdete na začátku článku. Děkuji mnohokrát!