Prozkoumat Huelvu jiným způsobem Pociťte Huelvu, časopis pro iPad a iPhone

Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (7. dubna 2014)

Nejlepší hry a aplikace pro iPad a iPad Mini z App Store tohoto týdne

App Store je neustále neustále aktualizován a pro tablety Apple existuje mnoho aplikací a her. Protože je nemožné vyzkoušet je všechny, snažíme se vám pomoci s malým seznamem nejlepších aplikací a her, které jsme vyzkoušeli na iPadizate a stáhli jsme si nejvíce po celý týden.

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme si stáhli v týdnu 7. dubna

Cítit Huelvu

Siente Huelva je nový časopis pro Apple iPad, jehož cílem je propagovat město a jeho okolí všem, kteří to chtějí vědět. Kultura, historie, aktuální události, zákoutí, důležití lidé a mnoho dalšího. Kromě toho, že je časopisem, je Siente Huelva úplným kulturním podnikem.

Nejlepší Padel 360

Paddle tenis je sport, který je „závislý“ na stále více a více lidech ve Španělsku. Z menšinového sportu začaly být praktikovány a následovány tisíci lidí a nyní budou mít všichni tito lidé novou možnost držet krok se všemi novinkami souvisejícími se sportem. Top Padel 360 je první časopis pro iPad, který se dostal do Apple Quisco pro iPad a iPhone, a pokud máte rádi sport, doporučujeme vám ho sledovat.

Textilus španělsky

Najít dobrý textový procesor pro iPad není snadný úkol. V této oblasti existují docela dobré postupy, ale žádný z nich není dostatečně důkladný a vždy narazíme na problém. Textilus Español je aplikace navržená speciálně pro iPad a nabízí pokročilé funkce pro úpravy textu z iPadu. Nepochybně možnost vzít v úvahu.

Znovu promíchejte

Existuje mnoho aplikací pro iPhone, které nám umožňují snadno provádět změny a retušovat, ale v případě iPadu nebo iPadu Mini není seznam tak dlouhý. S Repixem budete mít v této oblasti velmi komplexní aplikaci a díky ní můžete každou fotografii proměnit v autentické umělecké dílo.

GRU. MOJE OBLÍBENÉ VESNICE: Minion Rush

V GRU. MOJE OBLÍBENÁ DEDINA: Minion Rush, musíte pomoci Minionům dosáhnout jejich hlavního cíle: stát se Minionem roku a získat si respekt a obdiv jejich tvůrce Gru. Budete mít skvělé dobrodružství s různými scénáři, kde budete muset běžet bez zastavení, překonávat překážky a získat co nejvíce banánů.

Rodinný chlap: Při hledání věcí

Po mnoha pověstech je oficiální hra Family Guy pro iPad a iPhone konečně k dispozici v App Store. Ve hře budete muset pomoci Petrovi a dalším postavám v seriálu přestavět město Quahog. Dobrodružství, které zažijete skvěle.

Objednávka a chaos online

Hry pro více hráčů RPG jsou velmi populární, ale pokud jde o mobilní zařízení, není tam tolik rozmanitosti jako na PC, je tu mnohem méně kvalitní Order a Chaos Online lze považovat za velkou výjimku z tohoto pravidla. Je to tento žánr hry s více než 1200 různými misemi a obrovským otevřeným vesmírem, který musíme prozkoumat z našeho iPadu nebo iPadu Mini, abychom dosáhli našeho cíle.

SEGA GO DANCE

SEGA GO DANCE je taneční aplikace pro iPad a iPhone, kde se můžete opravdu pobavit a zároveň zlepšit své taneční dovednosti. Přehrajte skladbu, položte zařízení na stůl a začněte tančit. Fotoaparát FaceTime můžete pořizovat při tanci v rytmu hudby. Postupujte podle pokynů, nezapomeňte a porazte své přátele v tanečních soutěžích.

Pokud chcete stále objevovat nové aplikace a využívat svůj iPad nebo iPad Mini více, neměli byste je přestat zkoušet. Budete je milovat!