Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (8. dubna 2013)

App Store je neustále neustále aktualizován a pro tablety Apple existuje mnoho aplikací a her. Protože je nemožné vyzkoušet je všechny, snažíme se vám pomoci s malým seznamem nejlepších aplikací a her, které jsme vyzkoušeli na iPadizate a stáhli jsme si nejvíce po celý týden.

Tento týden jsme na iPadizate vyzkoušeli mnoho aplikací a her, takže se připravte. iPoe 2, už jsme to rozdělili, ale je to tak skvělé, že taková magická digitální kniha nemohla zůstat na našem seznamu. Pokud jde o aplikace, tento týden si dort vezmou dva lidé a oba se dokonale hodí pro profesionální použití iPadu, Quickoffice Pro HD a Home Design 3D. Dungeon Hunter 4 je jednou z nejočekávanějších her Gameloftu a opravdu si zaslouží veškerou chválu. Repulze byl společností Apple pojmenován jako jedna z nejlepších závodních her v App Store a rychlost ve svých rukou opravdu pocítíte. Injustice je velmi zábavná hra, ve které musíte dostat nejlepší trio mezi superhrdiny a darebáky.

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme si stáhli během týdne od 8. dubna

Nejstahovanější interaktivní kniha z App Store, kde můžete mít děsivé okamžiky, iPoe 2. V aplikaci najdete tři skvělé interaktivní příběhy dokonale vyladěné, aby vás s příběhy plně seznámily. Kromě příběhů najdete nádhernou trasu a skicář s náčrtky autora na místech, která poznamenaly život spisovatele.

Hra jako nový Dungeon Hunter nemohla v naší epizodě tento týden chybět. Grafika je tentokrát působivá a svou postavu si můžete v této nové epizodě ságy ještě více přizpůsobit. Hrdina, kterého si vyberete, označí vaši bitvu především pro bojový styl. Režim pro více hráčů této akční RPG nabízí mnoho možností ve dvou různých herních režimech.

Home Design 3D nabízí skutečně skvělé výsledky s bezkonkurenční snadností použití. Pomocí této aplikace můžete vytvořit a navrhnout interiér vašeho nového domova. Díky obsahu velkého objektu v databázi budete mít jasnou představu o tom, jak bude váš domov vypadat. Nabízí také velmi jednoduché 2D rozhraní pro vytváření plánů.

Zatímco čekáme, až Microsoft vydá dlouho očekávaný Office pro iPad, můžeme tuto skvělou aplikaci použít k uspořádání našich dokumentů. QuickOffice HD; Umožňuje otevírat a upravovat soubory Word, Excel a PowerPoint. Soubory můžete také synchronizovat s cloudem, který pravidelně používáte. Své soubory můžete také uložit ve formátu PDF a vytisknout je díky AirPrint.

Injustice je skvělá hra s působivou grafikou, kde můžete bojovat s hrdiny a padouchy DC Comics. Hra je založena na týmových bitvách 3 proti 3, kde můžete nahradit libovolného bojovníka ve svém týmu, abyste se vyhnuli smrti v bitvě. Díky vícedotykovému ovládání, které použijete k zakončení svých protivníků, budou vašimi zbraněmi prsty.

S touto závodní hrou si užijete závratnou rychlost létáním několik centimetrů na zemi. Úžasné skladby a grafika zastavující srdce v této úžasné hře pro iPad. Shromažďujte energii v obvodu, abyste nezůstali pozadu. Existují tři fáze hry, které musíte překonat, abyste porazili syntetiku. Repulze navíc díky aktualizacím, které provedl, na chvíli slibuje hru.

Sdílejte tyto skvělé hry a aplikace pro iPad se svými přáteli na nejpopulárnějších sociálních sítích pomocí tlačítek v horní části článku. Děkuji mnohokrát!