Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (9. září 2013)

Nejlepší hry a aplikace pro iPad a iPad Mini z App Store tohoto týdne

V poslední době App Store vydává aplikace nepřetržitě a nějakou dobu trvá, než se rozhodnete, kterou aplikaci stáhnout nebo jakou novou hru vyzkoušet. Takže můžete získat představu o tom nejlepším, co jsme zkoušeli. iPadize Tento týden jsme vytvořili seznam aplikací a her pro nejlepší tablet.

Hry

Tento týden jsme si vzpomněli Skvělá klasika díky NAMCO ARCADEčtyři opravdu „retro“ hry v jedné skvělé aplikaci. Také hádejte děti! Nechali jsme je naučit se nějaké logice a pozorování! Kdo jsem. Tento týden jsme vypustili dávku adrenalinu s 2K DRIVE, což je dobrá konkurence hry Real Racing 3. Také jsme vypustili všechny naše zbraně s Boomem! Tanky a my nový vodní kanál Kde je voda? dva.

best_apps_ipad_2

Aplikace

Aplikace byly skvělé i tento týden. Dosáhli jste v Chromu pro iPad 99. karty? Snaž se! Feedly vám pomůže uspořádat všechny vaše zpravodajské kanály a Air Display vám umožní vytvořit druhou obrazovku vašeho počítače, což je ve většině situací opravdu praktické. Hledejte tu nejlepší hudbu pomocí aplikace TuneIn Radio a vytvářejte svá vlastní videa pomocí Pinnacle Studio, což je velmi profesionální aplikace.

best_apps_ipad_1

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme stáhli v týdnu 9. září

Předpověď!? Kdo jsem

Tuto fantastickou vzdělávací hru vyvíjejí e-knihy a děti, které jsou odborníky na tento druh aplikací a her. Tato hra je speciálně navržena pro děti od 3 let a umožňuje jim rozvíjet velkou mentální rychlost a hbitost s vynikajícími pozorovacími schopnostmi. To vše byly naučeny zábavné hry s roboty, cupcaky a všemi druhy veselých příšer.

2K JÍZDA

Real Racing 3 byl impozantním protivníkem. 2K Drive je závodní hra pro automobily, kde musíte předvést své dovednosti za volantem sportovních automobilů, abyste získali hvězdy a mince. Tato hra umožňuje skvělý vývoj založený na vylepšování vašich aut. Svou fotografii můžete také umístit na řidiče uvnitř vozu a při závodě s ostatními v režimu online na ně umístit obličej.

Výložník! Tanky

Pokud máte rádi zbraně, neváhejte, může to být jedna z vašich oblíbených her. Posuňte své tanky a zaměřte svou zbraň na jakýkoli cíl, který najdete. Jak zabíjíte své nepřátele, získáte další peníze, kde můžete vylepšit své tanky přidáním nových zbraní, lepšího brnění a více munice, abyste uprostřed bitvy nic nepropásli.

Kde je moje voda? dva

Pokud se vám líbil první díl této zábavné disneyovky, zamilujete si také druhý titul v ságe. Tři nové scénáře: kanalizace, továrna na mýdlo a pláž, kde budete muset použít stejnou fyziku pohybů, jaké jste se naučili používat s novými mechaniky. Myslíte si, že můžete získat tři kachňata na všech úrovních?

NAMCO ARCADE

Japonská společnost zveřejnila kompilaci nejlepších arkádových klasik pro iPad v App Store. XEVIOUS, The Tower of Druaga, Motos a Phozon jsou tituly obsažené v aplikaci zdarma a můžete si ji zahrát zdarma pouze jednou denně. Pokud chcete více neřestí, budete muset „přidat minci“ jako arkádový automat. Opravdu super!

Studio Pinnacle

Bezpochyby patříte k nejprofesionálnějším aplikacím, které v App Storu pro úpravy filmů najdete. Můžete vytvořit vlastní videa přidáním své osobní značky. Navíc díky výstupu 1080p je výstup připraven na to, aby se vaše výtvory zobrazovaly v nejlepší kvalitě na velké obrazovce. Videoklipům můžete také poskytnout požadovanou rychlost. Není to skvělé?

TuneIn Radio

Rádio TuneIn vám umožní poslouchat téměř jakoukoli stanici hrající na světě. Jeho obsah je opravdu obrovský a máte 70 000 různých rozhlasových stanic, více než 2 miliony podcastů, koncertů, programů a mnoho dalšího. To vše z plně vizuálního rozhraní, kde bude velmi snadné najít vaši oblíbenou hudbu.

Feedly

S Feedly můžete upravovat, číst a sdílet všechny své oblíbené weby velmi dynamicky a prostřednictvím opravdu dobře fungující aplikace pro iPad. Synchronizujte svůj účet s Facebookem nebo Twitterem, abyste mohli komunikovat jiným způsobem. Synchronizujte svůj iPhone a iPad, aby vám neuniklo nic, co vás opravdu zajímá.

Chrom

Při procházení internetu pomocí prohlížeče Google získáte další bonus za rychlost. Možnost nekonečného otevírání stránek hodně pomáhá, i když plně nevěříte v nekonečnou módu. Ke správě, aktualizaci a procházení stránek můžete také použít vícedotyková gesta. Základní a bezplatná komodita pro váš iPad.

Obrazovka počasí

Díky této skvělé aplikaci budete moci rozšířit plochu počítače na Windows nebo Mac jednoduše připojením ke stejné síti Wi-Fi. Funguje vertikálně i horizontálně, stačí jen orientovat iPad a automaticky změní nastavení do nové polohy. Budete také moci používat svůj iPad jako grafický tablet a vše, co stisknete, se projeví na obrazovce vašeho počítače.