contador de visitas gratis Skip to content

Nejlepší aplikace a hry týdne pro iPhone a iPad (21. července 2014)

Nejlepší hry a aplikace pro iPhone, iPad a iPad Mini z App Store týdne

Vítejte v týdenním výběru nejlepších aplikací a her pro iPhone a iPad. V App Store jsou tento týden hlavní aktualizace a vydání her. Zjistěte níže!

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli sestavit kompilaci dříve vytvořených aplikací a her. hlavní body týdne. Tento týden se objevily skvělé nabídky, jako je Cinamatic, který je nyní po omezenou dobu zdarma, což snížilo jeho cenu, také jsme objevili úžasné aplikace, jako je CreAPPCuentos, kde si můžete navrhnout svůj vlastní osobní příběh.

Všechny tyto nabídky, aktualizace, nová vydání a vynikající aplikace jsme shrnuli do tohoto výběru. Nejlepší hry a aplikace v App Store tento týden. Nenechte si ujít! Jsou opravdu super!

Nejlepší aplikace a hry pro iPad a iPhone, které jsme stáhli a otestovali během týdne od 14. června 2014

Hudební maličkosti

Musical Trivia je super zábavná hra Cílem je uhodnout jméno umělce nebo zpěváka písně hrající na iPadu nebo iPhonu. Píseň trvá asi 36 sekund a dá vám 4 možnosti výběru, které můžete uhádnout. Pokud nemůžete po chvíli uhodnout, přijdete o život, ale nebojte se, Dají vám každých 30 sekund nový život a můžete získat boostery! Pokud milujete hudbu, je to hra, kterou si na svém zařízení iOS nemůžete nechat ujít.

Minecraft PE

Minecraft Pocket Edition je verze slavné hry Minecraft pro iPad a iPhone pro PC a další platformy. Tento týden jsme obdrželi skvělou aktualizaci, která přidává zajímavá vylepšení a novinky Nové tlačítko pro interakci, jako jsou nekonečné světy, jeskyně, bloky a objekty a mnoho dalšího. Byla to bezpochyby největší aktualizace, kterou tato skvělá hra obdržela, takže je to jedna z našich her týdne.

Nemechanické

Unmechanical nás hodně překvapilo a kromě toho, že je jednou z aplikací iPadizate dne, byla to jedna z našich her týdne. Proč? Velmi snadné pro něj ohromující 3D grafika, fyzika a interakce uživatelů a skvělá hratelnost. Je to nová, kreativní, svěží hra a odlišná od ostatních. Tato hra má různé mentální výzvy a hádanky, které musíte vyřešit, abyste zachránili robota z podivného a tajemného světa. Kromě toho nabízí dva alternativní konce.

Sonic Jump Fever

Nejnovější zprávy od SEGA přišly tento týden. Sonic Jump Fever je zábavná hra, kterou budete ovládat Sonic, modrý ježek a jejich přátelé. Cíl hry je jednoduchý, musíte přežít co nejdéle skokem z platformy na platformu Osvoboďte zvířata a porazte nepřátele při sbírání mincí. Je to velmi veselá, barevná a zábavná hra, která vás pobaví na dlouhou dobu. A je to zdarma!

JOOL

JOOL pro iPhone a iPad je jednou z nejbláznivějších her v App Store. Má velmi zářivou barevnou grafiku a zábavné efekty. Běžte a skákejte napříč platformami v tomto nekonečném běžec, který vám umožní převracet zařízení iOS a měnit postavy. Podívejte se na podivného ptáka a jeho měnící se ego a létejte barevně s výstřednostmi a šílenstvím této zábavné hry.

CreateAPP Stories

Objevem tohoto týdne byla nepochybně aplikace CreAPPCuentos. Je to aplikace, kde si můžete vytvořit a navrhnout svůj vlastní příběh, přidat postavy, doplňky, objekty nebo dokonce bubliny v komiksovém stylu, kde můžete přidat libovolný počet scén a upravit text a barvu. Je to skvělá aplikace, která stimuluje představivost! Stáhněte si tento obrovský výkon zdarma z App Store:

Google Chrome

Google Chrome obdržel významnou aktualizaci, která přidává kompatibilitu a podporu pro Cast. Technologie streamování je druh AirPlay pro Google na iOS. Google také mírně změnil estetiku ikony App Store se stylem mnohem podobnějším iOS 7. Díky těmto funkcím a vylepšením stability je Google Chrome jednou z našich aplikací týdne.

HD tapety

Pokud jste jedním z těch, kteří často velmi často mění tapety na iPadu nebo iPhonu, Tuto skvělou aplikaci si na svém iOS zařízení nemůžete nechat ujít. Tapeta HD pro iOS 7 a iOS 8 Je to aplikace, která vám nabízí nejlepší tapety připravené ke stažení jediným klepnutím, ale také nabízí uživatelský hlasovací systém, kde najdete nejlepší tapety okamžiku. Navíc je to zdarma!

Filmový

Aplikace pro úpravu videa a obrázků Cinamatic, Zdarma po omezenou dobu během tohoto týdne. Pokud k tomu přidáme, že jde o aplikaci se skvělým rozhraním a více než jen přijatelností, můžeme říci, že Cinamatic je jednou z nejlepších aplikací týdne v App Store.

madona

Madonina oficiální žádost, obrovské množství obsahu a nádherné rozhraní. Objevte všechny informace a novinky Pop Queen a stáhněte si její plnou diskografii prostřednictvím nákupů v aplikaci. Pokud máte rádi jejich hudbu, vyzkoušejte tuto aplikaci, je to opravdu super.

To jsou jen některé Nejlepší aplikace a hry pro iPhone a iPad, které jsme tento týden stáhli a vyzkoušeli. Ale bohužel nemůžeme přidat všechny do tohoto seznamu … Jaké aplikace nebo hry jste používali? Dejte nám vědět v komentářích!