Nejlepší aplikace ke kontrole našeho Instagramu na iPadu

Před několika měsíci spustil Instagram webovou verzi, kde uživatelé mohou prohlížet, komentovat a označovat lajky fotografií svých následovníků, ale nemohou je nahrávat. Máte verzi pro stolní počítače, Proč se nerozhodnout spustit verzi přizpůsobenou pro náš iPad? Neznáme odpověď, ale doufám, že Facebook, současný vlastník sociální sítě, si v průběhu roku 2016 všimne, že mnoho uživatelů s účty Instagram má také iPad. Stejně jako před několika lety na Facebooku. Po skoku vám nechávám, jaké aplikace mohou být pro mě a pro mnohé z vás nejlepší k nahlédnutí do našeho fotografického účtu sociální sítě.

Stream pro Instagram

Flow je jednou z nejlepších aplikací pro prohlížení obsahu této sociální sítě. Minimalisticky nám jeho vertikální a horizontální kompatibilní design ukazuje obrázky našich následovníků ve formě svitku (když zadáme konkrétního uživatele). Obrázky a videa se načítají velmi rychle a oznámení jsou stejně praktická jako nativní aplikace kompatibilní s iPhone: noví sledovatelé, komentáře a „lajky“. Flow, dobrá aplikace třetí strany, má dvě další funkce, které nemají nic společného s oficiálním Instagram API: Tlačítko pro přidávání oblíbených položek k fotografiím a nabídka pro zobrazení, kteří uživatelé mají nejsledovanější a nejpoužívanější hashtagy. Nemůžeme zapomenout na jeho další sociální funkce pro sdílení fotografií: Twitter, Facebook …

Aplikace již není k dispozici v App Store

Retro pro Instagram

Retro je jednou z nejpohodlnějších a nejužitečnějších aplikací pro konzultaci s naším účtem Instagram. Díky více režimům zobrazení a dvěma dostupným motivům (denní a noční) Retro je na špičce seznamu „nejlepších aplikací ke kontrole Instagramu na iPadu“. Jednou z mých oblíbených věcí na této aplikaci je, že má pro některé lidi velmi užitečný nástroj: přihlásit se k odběru hashtagu, tj. Když jsou obrázky zveřejňovány s konkrétním hashtagem (#), Aplikace nás bude informovat. Pokud si koupíme PRO verzi Retro Bylo získáno schopnost obnovovat na pozadí, schopnost stahovat obrázky, aktuální widget, Různá gesta a přizpůsobené akce, které si můžeme přizpůsobit podle svých představ, a mnoho dalších věcí, na které můžeme odkazovat stažením z App Store.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Padgram, vaše nejlepší sázka

Pokud si musím vybrat aplikaci, zvolím ji Padgram, Jedna z nejkrásnějších a nejfunkčnějších aplikací. Můžete prozkoumat různé kategorie Padgramu (umění, architektura, jídlo, zvířata …), zobrazit nejoblíbenější fotografie a samozřejmě následujte jakýkoli hashtag Jako retro. Nahrávání fotografií není silnou stránkou žádné aplikace, protože je můžeme nahrávat pouze oficiální, ale můžeme komentovat, dávat „lajky“ a označovat lidi. Kromě toho a Klávesnice emodži s více než 500 symboly Místo pro uspořádání večírku v sekci komentáře. Jeho design také přitahuje pozornost, ale pokud si chceme užít více funkcí Budeme muset zakoupit prémiovou verzi v aplikaci.

Aplikace již není k dispozici v App Store