Nejlepší aplikace pro Android pro podvádění

Android je nejvíce přizpůsobitelný mobilní operační systém a velká část této všestrannosti je samozřejmě díky enormnímu množství aplikací, které můžeme najít, abychom jej přizpůsobili našim potřebám. A pokud jsme před chvílí upozornili Nejlepší aplikace pro Android pro seznamování, v tomto případě chceme tento článek posunout o něco dále..

Ve skutečnosti nic víc nebo méně než analýza Myslíme si, že jsou nejlepší aplikace, které lze podvádět na telefonech Android, některé vám určitě umožní trochu se od partnera odtrhnout. Ujasněte si, že nepodporujeme podvádění vašeho partnera, ale pokud to plánujete, měli byste vědět, že pro tento úkol existují některé vysoce doporučené postupy.

Osvědčené postupy pro podvádění

Ashley Madison (ke stažení)

To je velmi možné, pokud chcete svého partnera podvádět. Ashley Madison Buďte jednou z nejlepších alternativ, kterou najdete, která je skutečně známá pro ty, kteří chtějí zažít zážitky mimo manželství Má miliony uživatelů po celém světě a vyniká nad ostatními pro své uvážení, ale je také obviňována z toho, že má falešné ženy, které lákají muže.

Text tygra (ke stažení)

Je to pravděpodobně nejméně známá ze všech aplikací, které můžeme vzít v úvahu při podvádění našeho partnera na mobilním telefonu, ale pokud absolutní soukromí je to, co hledáte, měli byste si ho vybrat. Tygr text Říká nám, zda zprávy, které odesíláme, přečetl druhý uživatel a mnoho dalších funkcí, abychom si mohli být jisti, že k nim nebude mít přístup nikdo jiný.

Snapchat (ke stažení)

I když je to pravda Snapchat Není to aplikace vyvinutá k podvádění párů sama o sobě, ale pokud je to to, co nás zajímá, nenechte si ujít skutečnost, že má některé funkce, které jsou nesmírně užitečné. Skutečnost, že obsah, který posíláme prostřednictvím Snapchatu, lze naprogramovat tak, aby byl odstraněn, aniž by druhá osoba něco dělala, a ostatní se spiknou ve prospěch těch, kteří chtějí klamat své partnery.

Vault (ke stažení)

Klenba Je to čtvrtá a poslední z kacířských aplikací, o kterých si myslíme, že budou v těchto situacích brány v úvahu, protože i když nefunguje při komunikaci s ostatními, ochrání celý obsah mobilního telefonu nebo cokoli chceme. Pomocí této aplikace můžeme zabránit ostatním v přístupu k obsahu, jako jsou fotografie, obrázky, videa, zprávy, SMS a další.

Tinder (stáhnout)

I když je pravda, že bychom měli být trochu opatrní, protože Tinder Můžeme najít přátele s našimi nezadanými, kteří mohou našim párům sdělit, co nás viděli, nepochybně vynikající aplikace, pokud se chceme setkat s novými lidmi, zvláště když si jen myslíme, že k tomu dojde náhodou v radovánkách, chatu, díky kterému se lépe známe.