Nejlepší aplikace pro Android TV Box 2020

Jak čas plynul, viděli jsme, že tato obvyklá použití pro naše smartphony postupně začala být doprovázena dalšími, vzhledem k vyššímu výkonu a lepšímu zobrazení, které tyto terminály začleňují. Pravdou je, že dnešní sledování televize na vašem mobilním telefonu se nezdá vůbec divné, a proto Chceme vám ukázat některé z nejlepších aplikací pro sledování televize v roce 2020..

Zejména pokud budete pokračovat ve čtení tohoto článku Najdete řadu konkrétních údajů o tom, co považujeme za nejlepší aplikace Android TV Box 2020.A pravdou je, že budeme hovořit o třech, které podle nás vyniknou nad ostatními. V každém případě a jak vždy říkáme, své otázky týkající se tohoto tématu můžete nechat na nás, pokusíme se vás informovat o ostatních. Nebo samozřejmě můžete doporučit jinou aplikaci.

Aplikace Android TV Box 2020

Netflix

Pravděpodobně musíme poukázat na většinu seznamů tohoto typu Netflix před jinými podobnými aplikacemi. Nejprve je třeba zdůraznit, že se jedná o jednu z nejpopulárnějších platforem pro prohlížení dostupného audiovizuálního obsahu pro všechny typy zařízení. Pravdou je, že i když je většina jejího obsahu zajímavá, můžeme ji zvýraznit, zejména pro ty, které si sami vytvoříte, zejména pro seriály a pro ty, které ji odlišují od konkurence.

Aplikace Google pro Android TV

I když máme o něco méně vydělanou reputaci než Netflix, je jasné, že máme velmi dobrou alternativu, pokud jde o moc. sledování televize na mobilním telefonu Aplikace Google pro Android TV. V tomto konkrétním případě musíme nejprve zmínit jeho rozhraní, které je jedním z nejlepších ve svém segmentu. Díky této aplikaci máte příležitost najít mnoho seriálů a filmů. Můžete jej také ovládat pomocí hlasových příkazů. A to vše je samozřejmě synchronizováno s informacemi z jiných aplikací Google.

SPB TV

Další dobrá alternativa, kterou v tomto segmentu můžeme najít, je stejně dobře známá jako předchozí. SPB TVA je třeba poznamenat, že sledování televize na vašem mobilním telefonu, který má více než 300 kanálů po celém světě, je kompletní služba. Samozřejmě existuje také placená verze, která přidává další obsah. V každém případě, pokud se vám nelíbí ty předchozí, existuje několik lepších alternativ zábavy než tato.

Která z těchto aplikací Android TV Box 2020 je podle vás nejlepší?