Nejlepší aplikace pro detekci průniků na vašem WiFi

Bohužel existuje stále více aplikací, které nám umožňují proniknout do WiFi sítí jiných lidí, ai když je používáme ušlechtilým způsobem, riskujeme, že někdo jiný bude chtít využít naše připojení, aniž by je chtěl úmyslně zneužít.

Proto vám ukážeme řadu níže Aplikace, které vám umožní detekovat vetřelce ve vaší WiFi síti z vašeho mobilního telefonu.

Nejlepší aplikace pro detekci vetřelců na mém WiFi

Fing (iOS / Android)

Jak vidíte, začali jsme s Fing, nejrychlejší a nejúčinnější aplikací dostupnou pro mobilní zařízení iOS i Android, která detekuje vetřelce, kteří chtějí používat naši WiFi síť.

Kromě toho, že vám řekne, kdo je připojen k vaší síti, vám poskytne také další informace, jako je IP adresa nebo Mac adresa zařízení, které krádež vašeho připojení.

iNet (iOS / Android)

Další skvělá aplikace, kterou můžete použít na zařízeních iPhone, iPad i Android. Zatímco jediná úplná je placená verze, neměli bychom přehlédnout skutečnost, že bezplatná verze má dostatek spouštěcích funkcí. Opět nám ukazuje zařízení připojené k naší WiFi síti, ať už mluvíme o počítačích nebo směrovačích.

Kontrola WiFi (Android)

V tomto případě se zastavíme u aplikace dostupné pouze pro mobilní zařízení Android. Ohledně toho musíme říci, že kromě rychlosti připojení, kterou si užívají a kradou od vás, nám může ukázat dostatek informací o těchto narušovacích terminálech, jako jsou IP nebo Mac adresy.

Netty (iOS)

A protože najdeme pouze dvě aplikace běžící na operačním systému Apple, první z nich, kterou musíme říct, je Netty, aplikace zodpovědná za to, že nám jako vždy zobrazí seznam zařízení připojených k naší síti. Pak můžeme přistupovat k informacím, jako je IP nebo Mac adresa, kromě výrobce zařízení votřelce, serveru DNS, dotyčného poskytovatele internetu a dalších údajů.

Network Analyzer Lite (iOS)

Získáváme ji přímo od Network Analyzer Lite, služby, která funguje pouze na iPhonu nebo iPadu a vyniká také tím, že jde o jednu z nejjednodušších služeb pro manipulaci ve svém segmentu. Také bychom neměli zapomínat na to, že může pingovat cizí IP adresy, aby nám zobrazovaly informace o těchto zařízeních.

Kterou z následujících aplikací jste našli nejlépe pro detekci vetřelců ve vaší WiFi síti?