Nejlepší aplikace pro heslo pro uzamčení aplikací

Jeden z klíčů k operačnímu systému Android přímo souvisí se skutečností, že můžeme nainstalovat velké množství aplikací.a zároveň si užít všechny druhy použití a přizpůsobení pro náš smartphone, ale samozřejmě nechceme, aby k nim měl přístup každý. Pravdou je, že pokud někomu z jakéhokoli důvodu někomu půjčíte své mobilní zařízení, budete muset některé aplikace zablokovat, aby je nikdo jiný neviděl, a tentokrát vám to chceme ukázat.

Mnoho uživatelů nás ve skutečnosti v poslední době konzultovalo. pokud je možné nastavit heslo pro aplikace a mít možnost aplikaci zablokovat, aby k ní nikdo jiný neměl přístupněco, co je zcela snadné, pokud máte potřebné aplikace. Pravdou je, že v těchto případech budete vždy potřebovat konkrétní aplikaci, a i když je pravda, že jich je mnoho, konkrétně vám chceme doporučit aplikaci, jako je AppLock.

AppLock, jedna z nejlepších aplikací pro hesla

První věc, kterou byste o tom měli vědět, protože v této věci je třeba vzít v úvahu hlavně to, že AppLock je aplikace pro vkládání hesel do aplikací; zařízení někomu jinému. Myšlenka je, že všichni lidé kolem vás nebudou mít přístup k informacím, které obsahují ve vašem mobilním zařízení. Co musíte udělat, je nastavit heslo pro tyto aplikace pomocí AppLock..

První věcí, kterou byste měli udělat, je přejít do obchodu Google Play, který je součástí všech mobilních zařízení Android.a stáhněte si aplikaci AppLock z tohoto odkazu. Tímto způsobem můžete přidat heslo nebo přidat e-mail, abyste k němu měli přístup. Jakmile budete mít účet profilu AppLock, budete moci určit, zda máte ke každé ze svých aplikací přístup nejrychlejším a nejjednodušším způsobem, takže váš obsah nikdo znovu neuvidí, pokud nechcete.

Je dokonce možné zabránit některým aplikacím, které vás v určitou denní dobu nebudou rušit, přičemž budete mít na paměti všechny, a proto vám AppLock umožňuje konfigurovat různé profily nejjednodušším a nejjednodušším způsobem. co nejrychleji. Stejně tak byste měli vědět, že všechny prvky této aplikace ji mohou maximálně přizpůsobit, Takže za pár minut budete mít jistě bezpečnostní zážitek, který hledáte..

Pokud chcete zjistit, které aplikace můžete pomocí AppLock blokovat, měli byste věnovat zvláštní pozornost některým z nich, zejména sociálním sítím, jako je e-mail, Facebook nebo Twitter, a také WhatsApp, hlavní aplikaci pro zasílání zpráv na světě. Můžete také zablokovat přístup k seznamu kontaktů, který jste naplánovali na svém terminálu, a prakticky ke každému obsahu, který je v podstatě součástí vašeho smartphonu., to znamená s obrovskou výhodou.

AppLock nejenže provádí výše uvedené funkce, ale můžete také omezit přístup k fotografiím, videím nebo souborům, takže můžete vidět, že je to mnohem úplnější aplikace než ostatní, které jsou součástí stejné sekce. Měli byste vědět, že můžete také určit přístup, který se vám líbí nejvíce, protože není možné zadat pouze heslo. ale také omezit přístup k jeho použití odemykací vzor, PIN nebo otisk prstu atd..

V této aplikaci Lock (AppLock) Poté vám umožní blokovat všechny vaše aplikace. Měli byste také vědět, že máte další funkci nazvanou „Chameleon Mode“.umožňuje používat více tapet, které jsou ve skutečnosti falešné. Zdá se, že ne všichni vaši příbuzní mají přístup k tomuto obsahu, takže i v těchto situacích je to velmi zajímavý trik.

Už jste si stáhli a nainstalovali AppLock do svého smartphonu?