Nejlepší aplikace pro iOS roku 2018

Ano, iDevices jsou skvělá zařízení, ale většina pozornosti, kterou generují, je Vývojáři se věnují vytváření skvělých aplikací: Aplikace, které budeme ze dne na den efektivnější, aplikace, které budou umět jednat ve městě, aplikace, kde budeme vést finanční účty …

A chceme rok od Actualidad iPhone ukončit tak, jak by měl být, a víme, že většina z vás uvede na trh iPhone, iPad nebo Apple Watch, nebo to udělá velmi brzy, když u vás dorazí Tři králové. Doporučíme 10 aplikací, z nichž deset se nám líbilo nejvíce. (a co jiného jsme použili během roku 2018 v tomto roce). Po seskoku máte o nich všechny podrobnosti …

Index

  • jeden Gmail, nejlepší e-mailová služba s osvědčenými postupy
  • dva Citymapper, orientace ve městě nikdy nebyla jednodušší
  • 3 Strávíte rok 2019 v letadle? Airborne Application, toto je vaše aplikace
  • 4 Waze je vynikající sociální GPS navigátor
  • 5 Spánek, probuďte se v nejlepším okamžiku spánkového cyklu
  • 6 VSCO, přidejte všem svým fotografiím profesionální nádech
  • 7 Pixelmator, nejkompletnější editor obrázků pro iOS
  • 8 Nejlepší aplikace pro sledování vašich účtů Splitwise
  • 9 ETA, dorazte včas s jednoduchým pohledem
  • 10 Stačí stisknout Record, velký objev produktivity

Gmail, nejlepší e-mailová služba s osvědčenými postupy

V tomto okamžiku vám toho můžeme říct velmi málo Gmail, jedna z nejlepších bezplatných e-mailových služeb. Dobře, v dnešní době nic zdarma, ale pravdou je, že Google nám nabízí velmi výkonný e-mail a jednu z nejlepších aplikací pro správu e-mailů.

Gmail pro iOS se vyvinul velkým tempem a obsahuje mnoho funkcí, které vidíme v jeho malém bratru Inbox. Velmi zajímavé možnosti pro zpoždění e-mailů. Existuje mnoho aplikací pro správu e-mailů, ale už jsem zmínil, že Gmail je moje výchozí aplikace. Ano, to vím některé reklamy, ale vůbec ne invazivní a aplikace si vede docela dobře. Aha! Můžete zahrnout i další e-mailové služby, takže můžete mít všechny své účty v jedné aplikaci.

Gmail - e-mail Google (odkaz AppStore)

Gmail – e-mail společnosti Google

Google LLC

Volný, uvolnit

Citymapper, orientace ve městě nikdy nebyla jednodušší

Když mluvíme s přáteli o aplikaci velkými písmeny, většina by souhlasila s Citymapperem, Nejlepší aplikace pro orientaci ve městech jako Barcelona nebo Madrid. Citymapper je aplikace na první stránce našeho iPhone. Řeknu vám, co se stalo Nejlepší způsob, jak se dostat do práce nebo do restaurace na vánoční večeři veřejnou dopravou.

A jo Citymapper už Zahrnuje většinu poskytovatelů sdílení automobilů a motocyklůjsou všechny ty společnosti, které nás berou z měst jiným způsobem. Díky tomu se snáze rozhodnete, zda si vezmete elektromobil pod svůj dům, nebo se přesunete metrem, protože s vánočním provozem se tam dostanete rychleji.

Citymapper - Trasy a jízdní řády (AppStore Link)

Citymapper – trasy a jízdní řády

Citymapper Limited

Volný, uvolnit

Strávíte rok 2019 v letadle? Airborne Application, toto je vaše aplikace

Aplikace, kterou jsem objevil při cestování v roce 2018. Aplikace, kterou můžete provést pouhým zadáním počtu letůnejužitečnější informace, aby se zabránilo ztrátě jakéhokoli letadla. Dokonce budete vědět, jaké je místo, které hrajete, abyste se mohli rozhodnout, zda jej chcete vyměnit za jiné.

A nejzajímavější Všechny vaše rezervace budou přidány automaticky, pokud aplikaci ve vzduchu povolíte sledovat váš e-mail. k vašemu datu. Na konci roku můžete vidět všechny ujeté kilometry a získat krásné medaile, které vám ukážou, kolik toho o světě víte.

Airborne Application (AppStore Link)

Aplikace ve vzduchu

AITA OMEZENÁ

Volný, uvolnit

Waze je vynikající sociální GPS navigátor

Pravděpodobně Moje nejvíce doporučená aplikace pro každého, kdo má smartphone a řídí. Pro mě je to nejlepší GPS navigátor právě kvůli sociální složce, kterou obsahuje, a většina úspěchu pochází z velké komunity uživatelů, kterou si za ta léta vybudovala.

S Waze zapomeňte na dopravní zácpyV reálném čase, tj Vyvarujte se zaseknutí kvůli nehodě, která se stala před půl hodinou. Ano, dozvíte se také o radarech na vaší trase. Řekl jsem aplikaci GPS, která vám řekne přesně, kdy dorazíte do cíle a co najdete na silnici.

Waze Navigation and Traffic (AppStore Link)

Navigace a provoz Waze

Waze

Volný, uvolnit

Spánek, probuďte se v nejlepším okamžiku spánkového cyklu

Jednou z aplikací, kterou jsem letos objevil, je Sleep Cycle, aplikace budíku. probudí vás ve správný čas ve spánkovém cyklu. Věřte, že to funguje … Zkoušel jsem to už dávno, ale odložil jsem to stranou. Teď ho používám neustále a je pravda, že to funguje.

Spánek vás probudí v půlhodinových intervalech v nejlepším čase, podle toho, jak nastavíte budík. Pokud dáte Pokud dáte budík v 10:00 ráno, spánkový cyklus vás probudí mezi 9:30 a 10:00 v nejvhodnější době. takže se nikdy neprobudíte později, než kdy chcete. Pokud se chcete probudit v nejlepší chvíli spánkového cyklu, je to zdarma a možnosti platby se nikdy nevyžadují.

Sleep Cycle - Sleep Tracker (AppStore Link)

Sleep Cycle – Sleep Tracker

Spánek AB

Volný, uvolnit

VSCO, přidejte všem svým fotografiím profesionální nádech

Ve věku ovlivňovatelů, kteří nechtějí dát svým fotografiím instagramovatelný vzhled. Ano, Lightroom je trendy, ale z mého pohledu nemusíte upravovat své fotografie pomocí aplikace Adobe boys. Lightroom je čistý postoj.

VSCO má všechny editační nástroje, které Lightroom má, nemluvě o jeho výkonných filtrech. které můžete změnit podle svých představ. VSCO je pro mě definitivní fotografická aplikace, pokud se přihlásíte k odběru placeného programu Můžete také upravovat videa VSCO X (přibližně 20 EUR ročně)místo jejich hodnocení. VSCO je tedy nejlepší fotografická aplikace pro iOS.

VSCO: Photo & Video Editor (AppStore Link)

VSCO: Foto a video editor

Vizuální dodavatelská společnost

Volný, uvolnit

Pixelmator, nejkompletnější editor obrázků pro iOS

Mluvili jsme o VSCO, ale Co když chceme vytvořit obrázek? Odpověď PixelmatorSlavný editor Mac používá iOS již dlouhou dobu a je pravda, že dělá to, co říká, opravdu dobře.

Upravit fotografie nebo Vytvářejte nové obrázky s vrstvami v nejčistším stylu Photoshopu S Pixelmator pro iOS. Má cenu 5,99 EUR, ale opravdu stojí za každý cent ceny. Používám to k vytváření příspěvkových obrázků kdekoli (např. V metru) v mnoha případech, takže to velmi doporučuji.

Pixelmator (AppStore Link)

Pixelmator

Tým UAB Pixelmator

5,99 EUR

Nejlepší aplikace pro sledování vašich účtů Splitwise

Pokračováním sekce produktivity Splitwise je nutností pro stavitele lodí s přátelinebo chcete-li sledovat své domácí výdaje s manželem. Nepostradatelné pro cestování, každý platí podle peněz, které má, a ukazuje se ve Splitwise. Na konci cesty Budete vědět, kolik každý dluží lidem, kteří platí nějaké náklady.. A nejlepší ze všeho je, že všechno je minulostí, na kterou se můžete v budoucnu odvolat, je velmi užitečné vědět, která cesta je nejdražší a která je nejlevnější, říkám vám, že vás již čekají velká překvapení.

Stejný čas Volný, uvolnit A stala se jednou z aplikací, se kterými se den co den nejvíc radím, každý den s ním nekonzultuji, protože to znamená, že poukazuji na výdaje a výdaje na Splitwise … Vtipy stranou, Splitwise je super doporučená aplikace.

Rozdělit (AppStore Link)

Rozdělený

Splitwise, Inc.

Volný, uvolnit

ETA, dorazte včas s jednoduchým pohledem

Aplikace, kterou jsem stáhl s mými prvními hodinkami Apple Watch ETA, aplikace vědění, jak dlouho bude trvat, než se dostanete na nejběžnější místa. Dobře, můžeme to vědět s aplikacemi jako Apple Maps, Google Maps nebo doporučeným Waze, ale s ETA můžete vidět widget oznamovacího centra na první pohled nebo složitost Apple Watch a zjistit, jak dlouho bude trvat, než se vrátíte domů. web a okamžik, kdy jste.

Má cenu 3,49 EUR, ale já říkám, že se z toho nakonec stane užitečná aplikace. Například já Mám strukturované domácí a pracovní cíle (oba cestování autem a veřejnou dopravou), kromě domovů příbuzných (obvykle cestou autem, kterou si vezmu). Zajímavá aplikace k prozkoumání s komplexní cenou, již říkám, že ji budete používat, pokud ji máte.

ETA - Come on time (AppStore Link)

ETA – dorazí včas

Eastwood Co Pty Ltd

3,49 EUR

Stačí stisknout Record, velký objev produktivity

A jdeme Stačí stisknout Registrovatje aplikace, kterou jsem si koupil s novými hodinkami Apple Watch Series 4 a opravdu mě příjemně překvapuje. Ag na první pohledzvukový záznamník, ale vše se změní, když si všimnete, že to, co jste zaznamenali, bylo převedeno na textovou poznámkua to nejlepší: Zvuk můžete nahrávat pomocí hodinek Apple Watch a hlasových poznámek. budou automaticky nahrány na iCloud, vícehlasou poznámku a textovou poznámku. To je tak zajímavé, že na vraždě novináře Cemal spoon maker, měl novinář Apple Watch s aplikací Just Press Record a záznam o tom, co se stalo, bude nahrán na iCloud.

Ať už chcete ochranu před jakoukoli epizodou, jako je Jamal, nebo chcete využít výhody produktivity Apple Watch, doporučuji Just Press Record. Má cenu 5,49 EUR, ale říkám, že je to základní aplikace pro vaše iDevices.

Press Record Only (AppStore Link)

Stačí stisknout Registrovat

Open Planet Software Limited

5,49 €

Nyní zbývá jen jedna věc: Stahujte aplikace a užívejte si svá zařízení ještě více. Pokud jste na dovolené nebo máte alespoň pár dní volna, Vánoce jsou nejlepší čas na to, abyste si mohli užít vše, co můžete s novým iPhone, iPadem nebo Apple Watch dělat. Veselé Vánoce a šťastný rok 2019!