Nejlepší aplikace pro kreslení na Androidu

Je zřejmé, že jednou z věcí, kterou jsme od malička dělali, je kreslení, něco, co budeme všichni nepochybně milovat. Co se stane, je to, že když kreslíte, žijete skutečně neomezený svět, svět, kde vás doslova může zastavit představivost, a pokud máte všechno, máte vše, co potřebujete, abyste tuto představivost využili a kreslili, ať jste kdekoli. lepší. Na to moc Aplikace, které lze kreslit na našem mobilním zařízení, jsou prostě úžasnézvláště pokud máte pero Samsung Poznámka.

Kreslení aplikací pro Android

Autodesk SketchBook: Nepochybně jeden z nejlepších, co můžeme najít, když mluvíme o dané aplikaci, máme širokou škálu možností. Má mnoho štětců, takže při kreslení můžete použít styl a velikost, která vám vyhovuje. Kromě toho můžeme podrobně nakreslit libovolnou část obrázku. Přiblížit až 2500% a pěkná paleta barev, opravdu cool a velmi užitečná.

Adobe Illustrator Draw: Samozřejmě to na vás odněkud přijde a toto Adobe Je to společnost, která má mimo jiné aplikace, jako jsou následující. Photoshoptakže mají zkušenosti se všemi aspekty obrázků, takže si dokážete představit, že máte velmi profesionální aplikaci, kde můžete na svém mobilním telefonu bezchybně zobrazit vše, co chcete, a užít si všechny nástroje a funkce. Má vysokou kvalitu, takže jej můžete používat bez jakýchkoli omezení.

Skica: Možná je to jedna z nejjednodušších na seznamu a umožňuje nám kreslit, ale zase můžeme do aplikace přidat několik předdefinovaných samolepek. Přidejte štětce, písmena, mnoho barev atd. Kromě toho máme spoustu věcí, které můžeme přidat, jako jsou ty výše uvedené. Dokoncemalá sociální síť“Protože můžeme jasně vidět výkresy vytvořené jinými uživateli pomocí stejné aplikace.”

Jak vidíte, máme velké množství vysoce kvalitních aplikací, které mohou být mimořádně užitečné při využívání výhod našich aplikací. Chytrý telefon. Je zřejmé, že to na mobilním zařízení není totéž jako na listu papíru, ale mohu vás ujistit s trochou praxe a především s velkou trpělivostí. dobré zaměstnání není příliš těžké získat.