Nejlepší aplikace pro přístup k Instagramu z iPadu

V tomto bodě historie byste měli vědět (prostřednictvím různých příspěvků, které jsme zveřejnili v těchto posledních měsících) Instagram má pouze aplikaci optimalizovanou pro iPhone. Pokud chceme získat přístup k našemu účtu Instagram, budeme k němu potřebovat přístup přes Safari nebo si stáhnout aplikaci pro iPhone a zvětšit ji tak, aby pokryla celou obrazovku, která se většině z nás nelíbí. V tomto příspěvku jsme shromáždili ty nejlepší aplikace, které si Instagram můžete užít na našem iPadu, protože to není aplikace optimalizovaná nebo přizpůsobená pro tablet (opakuji).

Padgram

Padgram je nejsilnější sázkou, pokud chceme zkontrolovat několik účtů současně. Všechny obrázky nahrané do sítě si užíváme každou hodinu. Aplikace má určitá omezení, pokud jde o lajky, ale pro zbytek umožňuje připojení různých uživatelů, vytvářet koláže s obrázky uživatelů … pro mě perfektní prohlížeč obrázků Instagramu pro můj iPad.

Instagram API neumožňuje žádné aplikaci (jiné než oficiální) nahrávat obrázky, Žádná z aplikací, které jsme v tomto článku shromáždili, proto neumožňuje nahrávání obrázků na sociální síť.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Retro pro Instagram

Retro má také možnost přihlásit se s více účty najednou. Síla této aplikace však je jsou k dispozici dva režimy návrhu: den a noc, podle vašeho vkusu nebo co by mělo ovlivnit: denní dobu. Umožňuje nám také stahovat obrázky do našeho navijáku pro pozdější prohlížení. Další věc, která se mi líbí, je snadnost, s jakou můžeme provádět určité akce pomocí inteligentních vícedotykových gest.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Instapics

Při této příležitosti přináší Instapics stejný design pro iPad jako oficiální aplikace Instagram pro iPhone, ale samozřejmě, přizpůsobené pro náš tablet. Můžeme ukládat a sdílet obsah nahraný na sociální síť a hledat uživatele a hashtagy jako v předchozích aplikacích.

Další novou funkcí Instapics je zobrazení mapy s umístěním obrázků každého uživatele. pokud existuje určité místo.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Pokud se vám žádná z těchto možností nelíbí Můžete si stáhnout verzi pro iPhone a zvětšit obrazovku, abyste měli všechny funkce Instagramu.

Instagram (odkaz na AppStore)

Instagram

Instagram, Inc.

Volný, uvolnit