Aplikace

Nejlepší aplikace pro selfie na iPhone 5, 5c a 5s

Selfie jsou tady!

Kdo si nikdy nevzal „selfie“? Termín selfie je relativně nový a je to slovo, které bylo v posledních letech zavedeno a integrováno do společnosti, což znamená „autoportrét“.

S příchodem nových technologií stále více lidí používá mobilní telefony jako fotoaparáty fotit se. Na dovolené, s přáteli nebo jen když se cítíte sexy.

Uživatelé mají navíc příležitost je realizovat díky různým aplikacím dostupným na trhu. stále více poutavé selfie a sdílet je na sociálních sítích ve srovnání se zbytkem světa mnohem novější.

Jsme rádi, že jste na iPaduizate vždy aktuální, a proto jsme vybrali seznam 8 aplikací, které vám umožní pořídit selfie na vašem iPhone.

1. Selfie prsa

selfie-meme-aplikace

Selfie Meme je velmi zábavná aplikace, která vás pustí dovnitř. dejte si na selfie selfie samolepkydává skvělé výsledky s trochou humoru. Má až 60 různých memů a aplikace vám také umožňuje měnit velikost, umístění a dokonce i otáčení obrázků. Tak zábavné!

2. CamMe

aplikace camme

CamMe – Nejlepší aplikace pro selfie je aplikace, která vám umožňuje. Pořiďte mnoho fotografií za sebou a vyberte tu, která vám poskytne nejlepší výsledky. Nabízí také obrazovou službu, kam můžete umístit svůj obličej, což je velmi zajímavá alternativa.

3. Fotoaparát SelfieLab

selfielab-aplikace

Aplikace je v současné době k dispozici ke stažení zdarma. SelfieLab nabízí pro vaše fotografie řadu filtrů, které je stylizují a zlepšují jejich kvalitu pouhými několika klepnutími.. Zapomeňte na to, že musíte své fotografie upravovat krok za krokem. Sdílejte své fotografie na sociálních sítích a whatsappu a využijte to, protože nevíme, kdy to bude v sekci bezplatných aplikací.

4. Retro Mustache Fun

retromustachefun-aplikace

Retro Mustache Fun Photo Editor je více než editor fotografií. Aplikace má velmi dobře zpracované rozhraní a mezi některými z významných funkcí najdete: automatická detekce obličeje, změna velikosti a otáčení fotografií a široká škála pohyblivých objektů retušování fotografií velmi šťastným, zábavným a barevným způsobem.

5. Papírová selfie kamera

selfie-fotoaparát-papír-aplikace

Upravte své selfie tím, že jim dáte komiksový styl. Aplikace Paper Selfie Camera je zcela zdarma a kompatibilní s iPhone a iPad. Jakmile je váš autoportrét upraven jako kresba od ruky, můžete jej sdílet přes Facebook, Twitter, WhatsApp a e-mail.

6. Pho.to Lab

aplikace fotolaboratoře

PhotoLab je super zábavná aplikace, kterou můžete vytvořit. Použijte své selfie k vytváření fotografií s fotomontážemi, úžasnými efekty, filtry nálady, rámečky… a více! Přestože nabízí integrované nákupní služby v rámci aplikace, jedná se o bezplatnou aplikaci. Perfektní aplikace!

7. Voliéra editoru fotografií

voliéra-aplikace-aplikace

Abychom mohli své „vlastní fotografie“ upravovat profesionálněji, než nabízejí předchozí aplikace, budeme potřebovat Aviary, minimalistickou a vysoce estetickou aplikaci pro úpravy fotografií s mnoha efekty, filtry a úpravami.

8. Instagram

aplikace Instagram

Co říci o Instagramu? Může být, Perfektní aplikace pro pořizování selfie a všechny druhy fotografií. Aplikace ve formátu sociální sítě, která zvítězila v App Store a umožňuje přidat filtry a nálepky k vašim nejlepším selfie.

Jaká je vaše oblíbená aplikace pro pořizování selfie?

App Store je plný aplikací pro úpravu fotografií a aplikací pro fotografování. Bohužel nemůžeme zahrnout všechny tyto do výběru selfie nebo „vlastních fotek“ aplikace. Potřebujeme vás, existuje v tomto seznamu aplikace, která vám chybí? Jaká je vaše oblíbená aplikace pro pořizování selfie? Připojte se k komentářům!

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK