Nejlepší aplikace pro uživatele root 2020

Světově nejpopulárnější operační systém pro mobilní zařízení AndroidNo tak, o tom nepochybujete. Zatím se tento operační systém dostává do hlavy a zbytek je věnován pohledu dolů. Jedna z věcí, která přinesla OS největší popularitu Google Je nepochybné, jak jej můžete tvarovat, jak chcete. Zkrátka jednou root mobilní zařízení Máte svobodu dělat, co chcete, jen několika slovy, je to tak jednoduché.

Proto tě necháme Osvědčené postupy uživatele root musí být na vašem mobilním telefonu ano nebo ano, v tomto roce 2020 nebude žádná omluva, pokud váš mobilní telefon již není v záruce, měli byste vážně zvážit jeho zakořenění, zabere nám to jen pár sekund a kromě mnoha výhod nebudeme dělat víc.

V minulosti, Učíme všechny druhy výukových programů pro uživatele, kteří chtějí rootovat své mobilní zařízení Androida jsme si jisti, že mnoho z nich z nich bude mít prospěch. Dnes jsme však chtěli jít trochu dále a určitě pomoci těmto uživatelům vytěžit maximum ze svých zakořeněných terminálů Android.

Pravdou je, že pokud jste si udělali problém s rootováním mobilního zařízení Android, měli byste to vědět stejně. Nyní existuje mnoho nových způsobů, jak to vylepšit, ukážeme vám je níže.. Bez dalších okolků budeme hovořit o tom, jaké jsou nejlepší aplikace pro rootovaná mobilní zařízení Android, které byste si určitě měli stáhnout.

2020 rootovacích aplikací

Root Checker: První aplikace, kterou si musíte stáhnout po provedení celého procesu zakořenění na mobilním zařízení, a co s touto aplikací uděláme, je ověřit, zda máme skutečně přístup root.

Flashify: Myslím, že toto je jedno z nejlepších, které vyšlo. Protože to možná dělá člověka s malými zkušenostmi blikající ROM Tímto způsobem je můžete na mobilním telefonu vyměnit bez větších nepříjemností. Stručně řečeno, máme aplikaci, která nás může zachránit před všemi problémy. Stáhněte si ROM přenos do počítače, mobilního telefonu, blesku s různými programy atd.

Pry-Fi: Neměli bychom zapomínat, že když se připojíme k síti WiFi, naše soukromí je vystaveno možným škodlivým třetím stranám, mobilní zařízení jsou nějak ještě zranitelnější, takže takové aplikace jsou již základní. Snaží se zabránit komukoli zjistit přítomnost vašeho mobilního telefonu připojeného k vašemu zařízení. WiFi síť.

Greenify: Vzhledem k tomu, že problém s výkonem baterie a mobilních zařízení je důležitý a je pravděpodobně posedlostí pro mnoho uživatelů, je Greenify prostě skvělý, protože to, co dělá, brání aplikacím, které nepoužíváme na pozadí. prostě ne Šetříme hodně baterie, protože spotřebováváme nesmyslně méně mobilních zdrojůale také funguje plynuleji.

SD Maid – Nástroj pro čištění systému: Nepochybně je tato aplikace nezbytná pro ty, kteří mají velmi málo vnitřního úložného prostoru, protože s ní můžeme přesunout všechny aplikace, které chceme, na kartu SD, čímž uvolníte dostatek místa a můžeme vše zařídit lépe.

Nejlepší rootované aplikace pro Android

SuperSU (ke stažení)

Mnoho uživatelů root to s jistotou zváží. SuperSU Je to jedna z nejlepších aplikací, které bychom měli zvážit pro mobilní zařízení Android, a je to opravdu jedna z podstatných věcí. V tomto ohledu musíme zdůraznit, že pracuje jako asistent zařízení a poskytuje nám sekci Super uživatel, abychom plně využili nového potenciálu zařízení.

AdBlock Plus (ke stažení)

I když je pravda, že některé weby byly speciálně vyvinuty, aby nefungovaly, pokud se odhlásíme z jejich reklam, v mnoha jiných případech vám doporučujeme stáhnout a používat aplikaci, jako je ta níže. Blokování reklam plus. O této aplikaci musíme vzít v úvahu, že v zásadě udržuje reklamy mimo nás, aby nás neobtěžovaly víc, než je nutné. Nejlepší možný reklamní program.

Viper4AndroidFX (ke stažení)

Jeden z nejkonkrétnějších důvodů, který jsme našli pro zakořenění mobilního zařízení Android, přímo souvisí s ovládáním jeho hlasitosti, a proto je několik řešení lepší. Viper4AndroidFX. O této aplikaci musíme zdůraznit, že má mnoho zajímavých funkcí, jako jsou úpravy ekvalizace, vylepšení kvality zvuku, optimalizace výstupu reproduktorů.

Titanium Backup (ke stažení)

Jakmile jste ve světě rootovaných zařízení, mohl by být dobrý nápad mít také spolehlivou záložní aplikaci a Titanová záloha to nejlepší, co vám můžeme nabídnout. Ve vašem případě musíme říci, že je perfektní chránit veškerý náš obsah, aniž byste přehlédli skutečnost, že má mnoho zajímavých nastavení, která jsou ideální i pro začátečníky.

Greenify (stáhnout)

A nemohli jsme přestat dělat žádný z těchto seznamů, aniž bychom zvážili, co se stalo. ZeleňPoslední z aplikací, která je v těchto situacích třeba vzít v úvahu, je ideální pro ty, kterým dojde odpoledne energie. Tato aplikace byla speciálně vyvinuta, abychom dosáhli lepší autonomie, abychom už nemuseli všude chodit s nabíječkou.