Nejlepší aplikace pro zobrazení počasí na našem iPadu

IPad lze použít k mnoha věcem: informovat o světových novinkách, stahovat aplikace, hrát hry, pomáhat vám při práci prostřednictvím aplikací, sledovat počasí … Zaměřme se na nejnovější: podívejte se na počasí. Existují 2 způsoby zobrazení Čas na našem iPadu: na webu nebo prostřednictvím aplikací v App Store.

V tomto článku uvidíme hlavní aplikace Zobrazení počasí na našem iPadu:

Podle aplikací

JE time.es Je to první místo mezi nejlepšími bezplatnými aplikacemi pro počasí zdarma. Proč on? El tiempo.es nám nabízí počasí Více než 200 000 míst celý svět. Můžeme vidět radarové snímky, předpovědní mapysatelitní snímky, mimo jiné.

Eltiempo.es + (AppStore Link)

Eltiempo.es +

Pelmorex Media Inc.

Volný, uvolnit

jiný bezplatná aplikace ale velmi, velmi efektivní. V tomto případě upozorňuji na tuto aplikaci svým designem a funkčností: vlhkost, teplota, předpovědi, mapy, videa a také to, jak sdílí čas na sociálních sítích: Twitter, e-mail … Pokud chcete spolehlivě znát počasí, je to vaše aplikace, aniž byste museli platit . Mix funkcí a designu.

Aplikace již není k dispozici v App Store

O této aplikaci jsme již diskutovali na iPadu News. Je to dobře navržená aplikace, ale nemá například mnoho možností, které AccuWeather nabízí. Abych viděl čas, nemusí to být v mých osvědčených postupech. Jasně jej označuji za dobrou praxi pro jeho minimalistický design a gesta v aplikaci.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Na webu:

Pro zobrazení počasí ve Španělsku používám 1 web:

  • AEMET: Zahrnuje mapy srážek, maximální a minimální teploty, paprsky UVA a téměř všechna města ve Španělsku … Doporučeno 100%

Nejlepší aplikace pro mě je AccuWeather pro iPad. Jaké jsou nejlepší aplikace pro zobrazení času v App Store? Můžete se ke mně připojit, nebo ne, ale toto je moje volba.

Další informace – nová kampaň společnosti Apple „Proč iPad?“