Nejlepší balíček Clash Royale, který vyhraje po celém světě …

Sezóna 13 Clash Royale je tady a přináší spoustu speciálních dobrot. Proto vám dnes řekneme, co se stalo Nejlepší balíček, který má být zničen ve 13. sezóně Clash Royale a tak budete absolutním vítězem „Tropická válka“. Jste připraveni překonat svůj pohárový rekord a dostat se na vrchol? Zůstaňte s námi, protože s tímto úžasným balíčkem uspějete.

Jaký balíček vyhraje všechny hry sezóny 13 Clash Royale?

Změna rovnováhy v sezóně 13 Clash Royale Přinesl Rybáři velký upgradenyní hodí kotvu a útočí o 13% rychleji. Díky tomu se Fisherman stal jednou z nejpoužívanějších karet této sezóny.

Vedle „Tropická válka“ Ice Wizard jako posílená karta. Je to zjevně něco, čeho byste měli využít, protože s tímto vylepšením můžete zastavit a zastřelit nepřátelské jednotky, které na vás chtějí zaútočit. Tak, Jaký je nejlepší balíček sezóny 13 Clash Royale?

Nejlepší sezóna Clash Royale 13

Jako tato paluba push vítězná podmínka nebo tlak, jak je známo. Proto vidíte karty jako Bandit, Battle Ram a Fisherman.

Když jdete zaútočit

Ujistěte se, že váš útok bude záviset na lektvaru, ve kterém jste. Pokud jste na začátku hry, Musíte jít s Banditem a Combat Coachem. Stále můžete zvyšovat svůj útok házením Magického lukostřelce na most, aby se jeho šípy dostaly k věži protivníka.

Když se setkáte Pekka můžete použít v lektvaru x2 udělat vítězný tah. Pekka musí být vpředu, který absorbuje poškození, a za ním musí být Fisher (nalákat vojáky na Pekku), Ice Wizard (zpomalit je), Magic Archer (oslabit potenciální armády) a Bandit. S Royal Ghost dokončíte ničení svého nepřítele.

Když jdete bránit

Bránit máte jednu z nejdůležitějších karet, Download. Proč? Jednoduché, roje jsou pro tuto palubu bolesti hlavy, zkuste si toto kouzlo uložit pro Goblins Barrel nebo Skeleton Army. I když se můžete podpořit magickým lukostřelcem, můžete je porazit zdaleka.

JE Rybář vám pomůže orientovat se na kartách jako Hog Rider nebo Montacarneros. Kombinujte s Ice Wizard a zpomalte a stahujte rychleji. Chcete-li se bránit v Elixir x1, musíte zachránit Pekku, protože to stojí spoustu lektvarů a je to vaše jediná karta, která porazí všechny tanky, které váš soupeř může mít.

Toto je nejlepší balíček Clash Royale, který bude zničen v sezóně 13. Co si myslíte, využijete to? Váš názor je pro nás důležitý, dejte nám vědět v komentářích. Nezapomeňte se podívat na Clan War 2 a jeho neuvěřitelnou novou změnu Clash Royale.