Nejlepší balíček Clash Royale tohoto týdne s kolovou koulí

Nejlepší balíček Clash Royale tohoto týdne s kolovou koulí

Díky tomuto minulému víkendu jsme se mohli bavit. Supercellvýzvy, kde můžeme získat nový dopis válečková koule. Jelikož se jedná o novou kartu, její provoz ještě nebyl otestován, a proto nebylo známo, která z nich je vhodnější. Dnes vám přinášíme nejlepší balíček Clash Royale tohoto týdne s kolovou koulí.


Toto je nejstahovanější aplikace na světě, nikoli WhatsApp


Pokud patříte k privilegovaným lidem, kteří mohou dokončit víkendovou výzvu a vyhrát cenu nová karta Clash RoyaleTato paluba bude více než zajímavá. Díky němu budete moci využít koleček míče.

Nevýhodou mnoha dobrých balíčků je, že vyžadují spoustu legendárních karet, které není snadné získat. Ale pro použití této paluby budeme potřebovat jen dvě legendy, velký zapomenutý horník a kouzelník s elektřinou.

Dělová paluba Clash Royale

Máme jed, který legendu doprovází. univerzální dopis To nám pomůže jak bránit, tak zaútočit na konkurenční věž. Zap nám pomůže zejména při použití nepřátelské kostry armády.

Našli jsme přisluhovače ve druhé řadě naší paluby, pomohou nám Braňte útoky mnoha jednotek nebo jednotky, které neútočí ve vzduchu, a od nynějška je můžeme také použít k útoku. Kostry, velmi ekonomická jednotka chránící jak obry, tak prasata můžete rozptýlit elitní barbary nebo pekka. Kolový kanón vyžadoval na této palubě a peci ohnivých duchů, aby dál tlačili.

Jak tedy použijeme tento balíček? Je to tak jednoduché, perfektní je dokázat to na začátku nastavte troubu Duchové ohně tedy vyjdou. Poté bychom měli počkejte na jeho útokkteré můžeme bránit pomocí koster nebo přisluhovačů. Jakmile jste se bránili Hodíme horníka do jeho věže a pak míč za ním. Takže budeme mít tlak s dělem, přisluhovači, kostlivci, duchy a horníky. Budeme čekat, až se Zap nebo jed připraví oslabit nebo zničit jejich obranu.


Cena Nokia 8 ve Španělsku může být nižší, než se očekávalo