Nejlepší bezplatné a nové hry pro Android roku 2017

Nejlepší bezplatné a nové hry pro Android roku 2017

Dnes jsme tu s top 7 nejlepších nových her pro Android roku 2017. Mají různá témata: akce, strategie, horor, arkáda a mnoho dalšího. Uvidíme se! Užijte si ty nejlepší hry pro Android zdarma 2017!

Vedte tým ShadowBreak jako elitní odstřelovač a soutěžte s ostatními hráči v PvP boji v reálném čase! Navrhněte svou strategii a dopadněte na své protivníky ve vzrušující taktické střílečce.

Tom Clancy's ShadowBreak Nejlepší nové hry pro Android 2017

Je to dobrá hororová hra. Průměrná kvalita tohoto žánru ve světě Android není nijak zvlášť dobrá, ale v tomto případě je jak hra, tak i grafika a příběh na stejné úrovni.

Scary Night 2 nejlepší nové hry pro Android 2017

Je to bitevní hra (nebo režim přežití), online i offline, mezi týmy. Jak sbíráme diamanty, naše zbraň se zvětšuje a umožňuje nám zabíjet silnější nepřátele v poměru 1 proti 1. Můžeme však zabít každého nepřítele útokem zezadu nebo zprava. Je to velmi návykové.

Knight IO Nejlepší nové hry pro Android 2017

3 podstavce, 2 sady. Vyhrává tým, který dobije 3 základny. Má „kreslený“ styl a kombinuje mnoho prvků, supervelmocí, zbraní a speciálních schopností, což z něj dělá reference v online týmových hrách.

PigBang Nejlepší nové hry pro Android 2017

Jeden z nejlepších zobrazení místnosti pro Android. Uvízli jste ve velkém bunkru a musíte co nejdříve uniknout. Abyste toho dosáhli, musíte překonat mnoho testů, hlavolamů, hádanek a vhodných stop. Toto je jediná hra v Top, která není zdarma, ale zcela stojí za to.

Vše zbývající Nejlepší nové hry pro Android 2017

Střílečka z pohledu první osoby typu Bullet Force s online a offline mofo. Můžete hrát v 6 různých mapách a 4 herních režimech. Grafika i plynulost jsou skvělé.

Combat Soldier nejlepší nové hry pro Android pro rok 2017

Je to velmi speciální hra, protože dala dohromady desítky her. Stiskněte červené tlačítko v rohu a náhodně přepnete na jinou hru. Uvnitř Bored Button najdete Fruit Ninja, Geometry Dash, dámu a šachy, flotilu Sink, 4 řádky, Flappy Bird a mnoho dalších. Pokud se vám hra líbí, můžete si ji přidat k oblíbeným a hrát ji, kdykoli budete chtít.

Nejlepší nové hry pro Android Bored Button 2017


Pokud chcete zjistit, jaké jsou nejlepší postupy pro ochranu vaší identity, klikněte sem!


Pokud je chcete znát ve videu, tady to je!