Nejlepší bezplatné aplikace pro vaše Apple Watch

Obchod Apple Watch

Apple Watch jsou konečně tady a první uživatelé již plní sociální média fotografiemi svých zbrusu nových hodinek. Společnost Apple chtěla elegantní spuštění a vzhledem k absenci velkých front, protože v obchodech Apple Stores nebyly žádné zásoby pro přímý prodej, chtěla vše připravit tak, aby byl příchod jeho nového produktu co nejpozoruhodnější. V App Store je již k dispozici více než 2 000 aplikací. Jaké aplikace můžeme na tomto Apple Watch s tímto obrovským katalogem vyzkoušet? Ukážeme vám náš výběr, s interaktivními obrázky můžete vidět, jak aplikace ve skutečnosti fungují.

Yahoo Weather (Weather!) Je jednou z největších a nejlepších informačních aplikací pro iOS o počasí ve vaší oblasti. taky jeho design je nádherný a je zcela zdarma a univerzálně použitelný. Aktualizace kompatibilní s Apple Watch nezklame a na Apple Watch vypadá skvěle.

Volný, uvolnit

I když se to může zdát jako lež, hry budou mít na Apple Watch velkou přítomnost. Příkladem může být Trivia Crack. Zábavná triviální hra, ve které soutěžíte se svými přáteli Můžete odpovídat na otázky a nyní to můžete dělat ze zápěstí, aniž byste museli vyndávat iPhone z kapsy. Je také zdarma.

Volný, uvolnit

Evernote je jedním z nejúspěšnějších nástrojů produktivity na všech platformách a je nyní k dispozici na vašich Apple Watch. Diktujte poznámku hodinkám, budou se automaticky přepisovat a synchronizovat s Evernote na vašem iPhone a dalších platformách, kde jej instalujete. Můžete dokonce vyhledávat pomocí diktátu.

Volný, uvolnit

Amazon je jedním z předních světových online obchodů. Díky nové aktualizaci, díky které je kompatibilní s Apple Watch Produkty můžete odesílat na svůj seznam přání nebo nakupovat Přímo z Apple Watch se zapnutou možností 1 kliknutí.

Amazon Mobile (AppStore Link)

Amazon Mobile

Amazon Europe Core SARL

Volný, uvolnit

Shazam je jednou z nejznámějších aplikací pro rozpoznávání hudby. Kromě toho, že vám nabídneme sestavu a název jakoukoli skladbu přehrávanou v rádiu nebo televizi, jejich rukopis můžete vidět úplně na hodinkách. Přenos můžete také použít k poslechu skladby nebo sledování hudebního videa na iPhonu.

Shazam (AppStore Link)

Shazam

Shazam Entertainment Limited

Volný, uvolnit

OneFootball je nepostradatelná aplikace pro fanoušky „krásné hry“. Všechny informace na zápěstí vaše oblíbené soutěže a týmy, cíle, rozehrávky atd. Oznámení o. Je to prostě nutnost.

OneFootball Soccer News (AppStore Link)

OneFootball Soccer News

Onefootball GmbH

Volný, uvolnit