Nejlepší dárky Apple na Vánoce

Vánoce Hned za rohem se blíží Santa Claus a Tři králové a produkty Apple jsou dárky, které tito pánové určitě zasáhnou.

Abychom vás trochu pobídli, využili jsme svobodu k vypsání možných zařízení Apple. nejlepší vánoční dárek a doplňky pro ty, kteří chtějí jiné dárky spíše doplňovat, než je zastiňovat (protože dárek od manžela není stejný jako dárek od přítele).

V tomto seznamu budeme shromažďovat zařízení Apple modernější (relativně) a jen ten nejlepší dárek, za který můžete získat titul, samozřejmě se podíváme také do vašich kapes, a přestože nemůžeme dělat zázraky, pokusíme se sladit ten nejlepší možný dárek za rozpočet, takže mnoho produktů Apple často vyžaduje významnou investici.

Bez dalších okolků začněme seznamem, protože jak Santa Claus, tak Tři mudrci musí spěchat, aby své dodávky doručili včas.

Dej mi iPhone

iPhone

Bezpochyby hvězdný dárek. Zařízení Apple je velmi dobrá volba (za předpokladu, že milují značku), pokud je osoba, které je dar věnován, někdo, kdo je si velmi blízký, někdo, kdo chceme udělat skvělé gesto a máme na to rozpočet.

Zařízení Apple je perfektní, smartphone Apple je vítězným dárkem, ať už je to kdekoli, a proto jsme jej umístili na první místo v seznamu, což dává iPhone důležitá investicei když bezpochyby udělá příjemci velkou radost.

Výběr iPhone však může být ekvivalentemProto vám jako zkušená osoba v těchto zařízeních chci poradit, která z nich je ideální.

Nejprve musíme přemýšlet o tom, kdo dostane dárek, jak používat zařízení, rozpočet, který máme, a zda tato osoba bude dlouhodobě měnit terminály.

Po výše uvedeném jsou doporučení následující; Pokud osoba, která telefon kupuje, bude telefon intenzivně používat (např. 3D hry, používání více aplikací najednou, špičkové fotografování atd.), Rozhodně vlajková loď, iPhone 6s nebo 6s Plus je dotyčná osoba z běžných smartphonů nebo phabletů (velké telefony.

Pokud bude daná osoba hojně využívána, jak jsme zmínili výše, ale má sklon brzy změnit terminály, nebo nechceme utratit tolik peněz, můžeme jít k jeho předchůdci. iPhone 6 nebo 6 Plusje smartphone, který sdílí design s vlajkovou lodí a plně splní očekávání.

iPhone 6s

Pokud osoba bude používat normálně nebo intenzivně, ale rozpočet nestačí Vzhledem k vysokým cenám společnosti Apple se můžeme rozhodnout pro nejnovější smartphone, který vydrží tento typ použití. iphone 5s. Toto zařízení si poradí s čímkoli, co na něj hodíme, problém je v tom, že jeho obrazovka je ve srovnání se svými bratry úzká, jinak se jedná o velmi velmi výkonné zařízení s velmi dobrým fotoaparátem a funkcemi. obecně hodný vyšší třídy.

A konečně, pokud chceme iPhone pro příležitostné použití, sociální sítě, zasílání zpráv, procházení webu, telefon, slušný fotoaparát a další, máme Iphone 5cToto zařízení je iPhone 5, u kterého barevný plast změnil svůj případ, mladé zařízení, které bez problémů vydrží každodenní používání, ale zatím se nedokáže vyrovnat s hrami příští generace. nebo můžete spravovat mnoho aplikací současně kvůli omezeným technickým funkcím (vzhledem k tomu, že tento telefon je na trhu již 3 roky).

Bez ohledu na to, o jaký model jde, moje doporučení vždy zní 32GB model nebo vyšší, Pokud si vyberete model s kapacitou 8 GB (například iPhone 5c), zjistíte, že jste zakoupili zařízení, které vám neumožňuje nainstalovat více než 4 aplikace a pořídit několik fotografií a videí, skutečné úložiště, které má uživatel k dispozici, je sotva k dispozici. 5 nebo 6 GB, které musí být rozděleny mezi aplikace, fotografie, videa, hudbu a různá použití systému.

Pokud si tedy vyberete zařízení o velikosti 32 GB nebo větší, uživatel by se nikdy neměl starat o to, kolik volného místa na svém terminálu má, a pokud ano, bude mít prostor to opravit odstraněním zbytečných věcí.

Koupit – iPhone z Apple Store – od 509 EUR do 1,079 EUR

iPod Touch 6G

Pro ty, kteří příliš drží iPhone, ať už proto, že je drahý, nebo proto, že ve skutečnosti nevěří, že smartphone je tím správným dárkem, ipod touch Je to dokonalé zařízení pro vstup do světa Apple a splní všechny požadavky své nejnovější generace.

V šesté generaci toto zařízení některé má Téměř stejné funkce jako iPhone 6, Díky svému 4palcovému displeji (menšímu než iPhone 6) však dosahuje vyššího grafického výkonu i přes obě zařízení sdílená s čipem A8, nepochybně iPod Touch 6G, modernější 3D hry i budoucí, také velmi dobré. pořizuje fotografie a dokáže pozoruhodně spravovat několik aplikací současně, to vše Cena nižší než iPhone 5cCo je tedy nevýhodou?

Není pochyb o tom, že Apple musel snížit své specifikace, aby tato cena byla možná, takže toto zařízení NEOBSAHOVAT:

  • Čtečka otisků prstů TouchID
  • TrueTone Flash (s LED bleskem)
  • Nelze uskutečňovat ani přijímat hovory ani SMS, vložit SIM kartu a navázat datové připojení.

Zařízení však má nejmodernější WiFi a Bluetooth, které vám umožňují navázat připojení k internetu, když je k dispozici síť, stejně jako koprocesor M8, který umožňuje zařízení iPod Touch počítat kroky, ujetou vzdálenost a kroky nahoru / dolů.

IPod Touch 6G je k dispozici v různých barvách a je vyroben ze stejného hliníku jako jeho starší bratr iPhone 6. levné, ale elegantní, výkonné a odolné zařízení.

Apple TV je pro tyto Vánoce nutností

Apple TV 4, nová generace Apple TVToto zařízení označilo předchozí a další v celém svém spektru, má poprvé přístup do AppStore pro stahování aplikací a her, má Siri, čip A8, který bude nejlépe fungovat při zobrazování jakékoli hry nové generace. Přístup k FullHD, iTunes, Netflix, YouTube a dlouhému seznamu služeb streamování videa, toto levné zařízení není pochyb, multimediální centrum a domácí zábava s lehkostí.

Toto zařízení také obsahuje dotykové ovládání plné senzorů, které vám umožní hrát hry, které vyžadují pohyb jako Wii, a podporují používání ovládacích prvků MFi od jiných výrobců pro větší pohodlí ve složitějších hrách, jako je Disney Infinity. Galaxy On Fire 3.

Koupit – Apple TV 4 – 179 – 229 eur

Dej mi Apple Watch

Apple hodinky

Apple Watch dokonalý přítel Pro ty, kteří mají iPhone 5 nebo vyšší, a pro ty, kteří chtějí být připojeni k nejnovější technologii, znamená Apple Watch větší kontrolu nad vaší produktivitou nebo dokonce její využití ke zlepšení vašich každodenních zdravých návyků. a omezuje zbytečné používání smartphonu, vytahuje ho z kapsy pouze a jen v případě potřeby.

K dispozici ve 2 velikostech a 3 modelech, Sport (levnější), Watch (elegantní a střední) a Watch Edition (vhodné pouze pro ty nejluxusnější kapsy), ceny Watch Edition se pohybují od 350 do 12 000 EUR. 18k zlato.

Koupit – Apple Watch – 400 – 11 000 eur

MacBook, perfektní Mac

MacBook

MacBook by mohl být dalším kandidátem na perfektní dárek k Vánocům. notebook nabízí nekonečné možnostije oknem do nového světa, zvláště pokud tato osoba nemá žádný Mac.

S nejnovější generací MacBooků je výkon zaručen a můžete si s ním užívat videohry a vlastní aplikace OS X, které výrazně zvýší produktivitu uživatelů, je to také jeden z nejlepších nástrojů a nezbytný nástroj pro učení programování. Schopnost vytvářet aplikace pro iOS.

Kupte si MacBook – od 999 €

Mac Mini

Mac Mini

Tato verze systému Mac je minimalizována, vysoce schopný a levný stolní počítačNejlepší energeticky efektivní stolní počítač, který najdete, celé zařízení v krytu o něco větším než Apple TV.

Jak Vstupní zařízení do světa Mac To je nejlepší volba, nevýhodou je, že nezahrnuje periferní zařízení, a pokud chceme, aby to byl silný tým, budeme si muset vybrat minimálně 800 EUR.

iPad

iPad

IPad jeden klíčový dárek IPady každý rok vynikají také poměrem cena / kvalita, s velmi výkonným zařízením (často více než iPhony), vysoce kvalitními displeji a pozoruhodnou autonomií za mnohem nižší cenu, nejlevnější, co si můžeme koupit, je iPad Mini 2, Zařízení s čipem A7 ( nejvyšší úroveň) a displej sítnice, který nám poskytne jedinečný uživatelský zážitek při procházení a používání multimediálního obsahu a užívání nejnovější generace videoher.

výsledek

Doufáme, že mezi všemi odrůdami dosud zahrnutými v našem seznamu dárků Apple najdete svůj ideální dárek a budete v něm úspěšní. prázdninová sezóna.

Pokud má někdo z vás jakékoli pochybnosti nebo zájem o některý z těchto produktů a sdílej svoje myšlenky Zbytek vás k tomu vyzývám v komentářích, na druhou stranu můžete vyjádřit svůj názor na uvedené produkty.