Nejlepší hry pro Android o vánočních svátcích

Vánoce milují mnozí. Zaměstnanci si vždy hledají vlastní výklenek, kde si mohou odpočinout a odpočinout si, a studenty často baví „nedělat nic“ asi dva týdny. Můžeme tentokrát investovat tam, kam chceme, ale po velmi dlouhém roce se většina rozkládacích pohovek rozhodne dělat svou rutinu a dělat málo. Tímto způsobem vám přinášíme ty nejlepší hry pro Android, které vám přijdou vhod Baví vás během vánočních svátků.


Časopis Pro Android – 9. vydání (prosinec 2017)


Od arkádové hry až po dobrodružné hry Spojí nás natolik, že si ani nebudeme pamatovat poslední hru pro Android, kterou jsme tak milovali.. S časem navíc, který na těchto večírcích máme, můžeme překonávat vlastní rekordy nebo hrát hry, které jsme kvůli časovým omezením opustili.

Poslední den na Zemi

poslední den v autě

Počínaje Last Day On Earth, jednou z nejlepších akčních / dobrodružných her, jaké kdy byly vytvořeny, nás nenechá na pokoji. Za pár dní jsem už měl přes 1 milion stažení. Po 4 měsících života tato hra již dosáhla téměř 50 milionů stažení. Poslední den na Zemi Půjdeme do kůže člověka žijícího v post-apokalyptickém světě a musíte přežít, bojovat proti zombie, se zbraněmi a dokonce i svými vlastními rukama. Jako akční hru například také budeme mít shromažďování materiálů pro stavbu našeho domu a vytváření zdrojů.

V našem tutoriálu pro začátečníky vám řekneme nejlepší způsob spuštění této hry a vše, co musíme vzít v úvahu. Navíc jsme vám přinesli také číslo 11, abyste nezemřeli brzy a nepostupovali rychleji.

Poslední den na Zemi: Přežití Poslední den na Zemi: Přežití

Chameleon běží

chameleonský běh

Přecházíme od akční hry k arkádové hře a najdeme Chameleon Run. Tato hra jeden z nejsložitějších, které jsme zkoušeli. Chameleon Run nás staví proti řetězcům na několika úrovních, s velmi zajímavou hrou, která vás okamžitě spojí. Abychom projeli úrovněmi, prostě musíme skočit a změnit barvu tak, aby odpovídala povrchu. Vypadá to jednoduše, ale rychlost a obtížnost etap bude určitě velkou výzvou.

Chameleon běží Chameleon běží

Drobní ptáci

ptáček

Tato hra byla znovuzrozena poté, co byla dávno ztracena. Tiny Birds nám nabízí něco nového překonání tématu, kde budeme muset sklouznout z kopce A abyste využili svahy kopců, nechte našeho ptáka v tu chvíli jít dolů, aby nabral na obrátkách. V první verzi, kterou jsme testovali a zdálo se, že zmizí z Google Play, jsme museli v noci uprchnout, protože pták usnul. V této hře budeme muset uniknout z bouře.

Můžete si být jisti, že si Tiny Birds zamilujete velmi pohodlnou hrou.

Ptáček Ptáček

Flippy Hills

Pohoří Flippy Hills

Víme, že tyto druhy her jsou na Google Play běžné, ale pravdou je, že nás už nebaví. Budeme to muset udělat s Flippy Hills Stiskněte v pravý okamžik, aby naše kuře skočilo co nejlépe. Tato hra má tak dobré programování, jaké můžeme mítNekonečnost výsledků po selhání nebo zásahu v době stisknutí.

Díky mírně vyššímu stupni obtížnosti než obvykle tato hra nás bude bavit ještě dlouho.

Ptáček Ptáček

Crossing zvířat: Pocket Camp

zvířecí přehlídka kapesní tábor

Tady. Hra Animal Crossing pro Android dostala název Pocket Camp. Tato hra si proto zasloužila být ve své sbírce. V této verzi Animal Crossing Budeme předstírat, že žijeme v kempu, kde můžeme navštívit země našich přátel a vylepšovat se, plus mnoho dalších věcí. V této verzi dokázalo Nintendo dát podstatu Animal Crossing, ale dnes využívá škálovatelnost chytrých telefonů.

Crossing zvířat: Pocket Camp Crossing zvířat: Pocket Camp

Real Racing 3

skutečný závod 3

A konečně, i když je tato hra docela stará, pravda je se v průběhu let výrazně zlepšil. Pokud rádi řídíte hry, je Real Racing 3 jednou z nejlepších her na Google Play. Pro ty, kteří to nevědí, tato řidičská hra nás provede různými úrovněmi obtížnosti, kde můžeme získat různé typy aut. Pokud si zvykneme na vnitřní kameru, můžeme hru co nejlépe využít, protože efekty a pocity jsou tak úspěšné.

Tato hra je docela obtížná Nabízí nám mnoho způsobů, jak vydělat peníze a získat zkušenosti, jak se daří. I přes čas, který má, stále dostáváme aktualizace, které nás přinášejí. nové okruhy, nová auta a dočasné výzvy. Pokud jste tuto hru nikdy nezkoušeli a už jste dříve hráli a skončili, nyní je čas si ji zahrát znovu.

Nebojte se, pokud jste odehráli a dokončili všechny fáze a úrovně (prakticky nemožné), neustále přicházejí nové etapy který testuje naše dovednosti.

Real Racing 3 Real Racing 3


Animal Crossing pro Android je nyní k dispozici ve španělštině, spusťte jej a vyzkoušejte