Nejlepší hry pro vaši Apple TV

Apple-TV-App-Store

Tyto Vánoce jsou ideálním obdobím pro rozdávání (nebo rozdávání) nových Apple TV. Nové multimediální zařízení společnosti Apple má již krátkou dobu svůj vlastní obchod s aplikacemi se skutečně skvělým katalogem a již má spoustu her, které opravdu dělají rozdíl. Zde je naše malá kompilace, abyste mohli tyto prázdniny využít se svými přáteli nebo rodinou..

Asfalt 8

Jedna z nejlepších arkád pro iOS a jedna z prvních her, která zasáhla Apple TV. Tato úžasná řidičská hra se také velmi dobře ovládá pomocí Siri Remote. Je skutečným potěšením užívat si gyroskop a rychlost a zvukovou stopu na naší televizi. Je také velmi doporučeno, protože je zdarma.

Oceanhorn

Originální hra, která získala všechny druhy ocenění a uznání kritiky a nyní si ji můžete užít na Apple TV. Pokud jste si jej koupili pro iOS, nebudete muset znovu platit a existuje také synchronizace her přes iCloud, takže se nemusíte vracet k některým úrovním, které byly překročeny. Opravdový lístek do videohry, který lze bez problémů plně spravovat pomocí Siri Remote, ale s ovladačem MFi hodně vyhrává.

Rayman Adventures

Auto mých oblíbených arkád. Není náhodou, že se zachová veškerá podstata veselých a klasických her Rayman Vybrána jedna z nejlepších her roku 2015 Od společnosti Apple. Jeho ovládací prvky se velmi dobře hodí k ovladači Siri Remote a jsou zdarma pro iOS i Apple TV.

Modern Warfare 5

Hra není vhodná pro nezletilé ale je to hra, kterou si milovníci FPS užijí naplno. Doporučuji používat náhlavní soupravu Bluetooth, abyste si plně užili zvukové efekty, a především použít dálkové ovládání MFi, aby byl zážitek co nejlepší. Jedná se o nepochybný příklad toho, jak daleko může Apple TV dosáhnout jako platforma videohry, což šetří rozdíly u konzolí nejnovější generace.

Alto’s Adventure

Ačkoli to není první ve své kategorii, je to nejpodrobnější z hlediska nastavení a vizuálních efektů. Klouzejte po sjezdovkách na snowboardu, abyste zachránili plameny a prováděli nejrůznější akrobacii. Má také synchronizaci přes iCloud A nyní je k dispozici v App Store, získejte jednorázovou platbu a stáhněte si ji na svůj iPhone, iPad a Apple TV, i když na krátkou dobu.

Afterpulse

Další hra nevhodná pro nezletilé. V tomto případě nejsme konfrontováni s střílečkou z pohledu první osoby, protože hra je na straně třetí osoby, ale mohu říci, že téměř ve všech aspektech předčí Modern Combat 5. Graficky řečeno, na úrovni nejmodernějších her pro video konzoly, lze jen málo vinit, a přestože možná chybí režim kampaně, není to taková hra. Online režim je opravdu dobrý a je těžké ho překonat, pokud se vám nepodaří rychle vyrovnat vaši postavu. Pokud si to opravdu chcete užít, je použití ovladače MFi naprosto zásadní.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Stávkovat! Bowling s deseti kolky

Jednou z nejúspěšnějších her v počátcích hry Nintendo Wii byla bezpochyby Wii Sports a Bowlingová hra je jednou z nejoblíbenějších her všech uživatelů té herní konzole. Stávkovat! Dokonale si pamatuje videohru a dělá to docela věrně díky Siri Remote a jeho režimu pro více hráčů, dokonce vám umožňuje dávat efekty míči. Důrazně doporučujeme, abyste se dobře bavili s přáteli.

Porazit sporty

Sleduje dynamiku předchozí hry a přináší do naší Apple TV různé „raketové“ sporty, exkluzivní pro Apple TV, připomínající Nintendo Wii. Beat Sports to ale dělá jinak, se sportem, který není příliš podobný originálu. a je to také docela odlišná hra od Wii Sports pro rytmus hudby. Můžete jej také umístit se svými přáteli a nepotřebujete několik dálkových ovladačů Siri, a to díky aplikaci, kterou si můžete stáhnout do svého iPhone a změnit tak svůj iPhone na další dálkový ovladač.

Beat Sports Remote (AppStore Link)

Beat Sports Remote

Harmonix Games LLC

Volný, uvolnit