Nejlepší hry Tower Defense pro iPhone a iPad

Nejlepší hry Tower Defense pro iPhone a iPad

Hry typu Tower Defense jsou hry, kde naším cílem bude vydržet co nejdéle střílet naše nepřátele, než dosáhnou určitého limitu našeho území.

Dnes budeme doporučovat Nejlepší tower tower hry pro iPhone a iPad. Jsi připraven? Držte se pevně, protože … Začali jsme!

Tower Defense Games-2

5 tower defense her pro iPhone a iPad

1. Rostliny vs. zombie 2

Je zřejmé, že nemůžeme zahájit tuto kompilaci, aniž bychom se zmínili o jedné z nejpopulárnějších obranných věží App Store, Plants vs Zombies. zničte zombie, které přicházejí do našeho domu s rostlinami z naší domácí zahrady.

Každá rostlina má speciální schopnosti, obranu a další útoky. Také na úrovních, které nám dají, jak postupujeme další posilovače, aby nám pomohli v různých misích budeme tomu čelit. Nakonec je zajímavé poznamenat, že Plants vs Zombies 2 je čas od času aktualizován o nové epizody a úrovně.

2. Zombie světa

Pokračujeme s dalšími zombie, které potkáme ve World Zombienation vlny a vlny zombie uprostřed města a budeme je muset zničit všemi druhy střelných zbraní.

Ale nejzajímavější věcí na World Zombienation je to Vyberte si, se kterou stranou chceme bojovat. Proto můžeme být člověkem a bránit město nebo můžeme být zombie, abychom na něj zaútočili.

3. Hoff Zombie Beach

Pokračujeme v turné s malou obrannou věží s Hoff Zombie Beach, velmi jednoduchým, ale velmi zábavným titulem. V Hoff Zombie Beach budeme ovládat legendárního Davida Hasselhoffa jako strážce pláže (Mitch Bucanan) a pokusíme se zabránit vstupu zombie na pláž.

4. Kingdom Rush

Kingdom Rush nás svou poměrně jednoduchou a minimalistickou grafikou zcela přitahuje do středověku, ale nakonec je zábavná. Úroveň obtížnosti v pokročilém systému navzdory jednoduchosti jeho estetiky skrývá velkou složitost Co se týče herní strategie.

5. Anomálie 2

Dokončili jsme výběr her Tower Defense pro Apple iPhone a iPad se stylovým názvem. Jeho grafika nechává tu velkolepou: Abnormalita 2.

V Anomaly 2 se setkáme s mimozemskými stroji v epické bitvě o přežití člověka. Hra nabízí online režim pro více hráčů kde můžeme bojovat proti ostatním hráčům z celého světa.

Můžete na tento seznam přidat nějaké tower tower hry?