Nejlepší hry zdarma pro Android 2018

Dobré ráno pro Android! Připraveno k prázdnotě jako Nejnovější hry? Jak vám vždy přinášíme ty nejlepší hry pro váš mobilní telefon! Dobrodružství, auta, hrůza a napětí, myšlení, střelba … a mnoho dalšího! A všechny hry, které zobrazujeme níže, jsou zdarma.

Zombie Conspiracy bezplatná hra pro Android

v Nejlepších 10 začneme akční hrou, tohle Zombie apokalypsa a ano, budete muset běžet, ale také všechny druhy zbraníOd střelných zbraní po nože se rozhodnete, zda s nimi chcete bojovat z dálky nebo z boje zblízka. Akce se odehrává ve Spojených státech, budete muset projít různými obrazovkami s různými scénáři, jako je opuštěná čerpací stanice, centrum města nebo hřbitov, zde budete muset zabít všechny zombie a dosažení cílů, které od vás hra chce, v omezeném čase. Uděláš to až do konce?

Zombie Conspiracy: Shooter Zombie Conspiracy: Shooter

paladins udeří

Nepochybně lámete Fortnite, takže pokud máte rádi hry střelec, v Nejlepší 9 přinášíme vám hru Paladins Strike 15 znaků kde si vybrat a objevit více herních režimů. Ukažte, jak můžete střílet online proti hráčům z celého světa.

Paladins Strike Paladins Strike

Motory Nejlepší 8vám přináší hru k učení řídit a zaparkovat Realistické je vaše oblíbené auto, protože jak grafika, tak vše potřebné k řízení je provedeno do detailu. Hra pro ty z nás, kteří milují auta, nebo pro ty, kteří ji chtějí zdokonalení techniky parkování aniž byste museli kreslit své auto v reálném životě.

Skutečné parkování 2: Autoškola 2020 Skutečné parkování 2: Autoškola 2020

v Nejlepší 7 Představujeme vám druhou část Deadroom, hry, kde musíte procházet různými obrazovkami, aniž byste zemřeli. V tomto případě budeme čelit roboty a různé pasti. Naštěstí se postava, kterou ovládáme, podle potřeby oživí, dokud na to nepřijdeme. jak se dostat ven z každé místnosti. Kolikrát zemřeš?

Deadroom 2: Rebirth - Mad Lab Deadroom 2: Rebirth - Mad Lab

Šílený gunz

Další hra pro milovníky Střelec v nás Top 6. Fikce hry je trochu zábavná, pochopíte, když uvidíte postavy a doplňky. Můžeš hrát online proti oponentům z celého světa, ale zároveň režim kampaně Pokud se vám to líbilo.

Mad GunZ - Battle Royale a střílečka Mad GunZ - Battle Royale a střílečka

v TOP 5 přinášíme vám hru platformy se zvláštním kouzlem. Postavíte se do role dívky cestovat mezi sny černé a bílé, trochu ponuré a nebezpečný. Musíte být hbitý a rychlý překonat všechny překážky, které vám přijdou do cesty. Můžete zachránit malou holčičku?

MIRYAM: Útěk MIRYAM: Útěk

žába 2

Jsme v Vikingské období, rok 965, v Norsku. Naše loď se potápí a my dorazíme do města s podivnými věcmi. V tomhle Nejlepší 4 Budeš muset použít logikuprotože budete sbírat předměty, které budete muset během hry použít, ale musíte si na to dávat pozor. Perfektní hra pro ty, kteří milují příběhy a myšlení. Řekněme také, že i když se jmenuje The Frostrune 2, je to vlastně hra č. 1, protože neexistuje žádná první epizoda, takže se neobtěžujte hledat The Frostrune 1, protože ji nenajdete.

Frostrune Frostrune

Další hra pro ty, kteří nás mají rádi myslet siČasto to přijde intuitivně, i když ne moc. v Nejlepší 3 všude, kde najdeme hru, která nás rozptýlí, spojit tečky stejné barvy. Začátek bude snadný, ale nebojte se, protože každá úroveň, kterou projdete, bude stále těžší a těžší. Dokážete je všechny projít?

LINK - Uklidňující a relaxační hra LINK - Uklidňující a relaxační hra

násypka pro Android

v Nejlepší 2 přinášíme vám hru platformy, kde budete ovládat míč, který bude někdy létat. Budete muset sbírat prsteny v plné rychlosti, ale snažte se nespadnout nebo neházet. obtížné překážky. A když řeknu, že je to těžké, je to těžké, protože se ocitnete od houpajících se a rotujících platforem po oblasti s nemožnými ohyby. Varujeme vás, že se jedná o hru Velmi návykové!

Nádoba Nádoba

A v NEJLEPŠÍ 1 Vítejte na divokém západě. Budeš kovboj Sólo, když cestujete divokými zeměmi starého Západu, můžete se rozhodnout, zda se postavíte na stranu dobrých, pomůžete zranitelným, nebo budete na straně zla a stanete se nebezpečným banditem. Na které straně jsi? Vyberte si zbraň dobře, prozkoumejte zemi, přijměte úkoly a získejte odměnu.

West Gunfighter - Western Gunfighter West Gunfighter - Western Gunfighter

Samozřejmě jsi se přišel podívat Video na YouTubeale pokud ne a chcete vidět hry hlouběji, tady je Eduova analýza.