Nejlepší hudební přehrávače pro Android 2.3.6

Ačkoli Android Gingerbread je trochu starýzde vám přinášíme jeden z nejlepších Hudební přehrávače pro Android 2.3.6 takže můžete poslouchat veškerou hudbu, kterou chcete, v aplikaci, která má funkce, které potřebujete. Tentokrát si můžete vybrat kterýkoli ze seznamů, které vám nejlépe představím. hudební přehrávače pro Android Toto je rok 2017.

Hudební přehrávače pro Android 2.3.6

jeden.- VLC

Toto je přehrávač, který funguje téměř ve všech verzích. Android, verze 2.2 na nejnovější. Umožňuje přehrávání videa a zvuku v různých formátechPovolte filtry a ekvalizér pro ISOS DVD včetně a úpravy.

VLC přehrávač Lze jej zdarma stáhnout na Google Play do libovolného tabletu nebo mobilního telefonu pomocí níže uvedeného odkazu.

dva.- AIMP Player

Je to vynikající přehrávač pro počítače se systémem Windows, ale nyní Android. Je to velmi lehká aplikaceideální pro zařízení s malými hardwarovými prostředky a starší verzí systému Android.

AIMP může přehrávat různé formáty, navíc má diktafon, osmipásmový ekvalizér a další možnosti přizpůsobení zvuku poslouchané hudby. Tato aplikace má různé možnosti přehrávání, například manuální a rychlé., ke stažení stačí zadat tento odkaz.

3.- NicePlayer Beta

Jedná se o velmi kompletní přehrávač s poměrně lehkým rozhraním, ideální pro mobilní telefony s velmi malými hardwarovými prostředky. Jeho použití je velmi snadné a ukazuje dvě možnosti: aktuální seznamy a hudební sbírka.

Mezi nejzajímavější funkce můžeme říci: Má plovoucí tlačítka a ovládací prvky, má temné téma, seznamy lze ukládat a načítat, lze procházet všechny složky, je zde možnost časovače, konfigurační widget, ekvalizér, přehrávání inteligentního seznamu a řadiče uzamčení obrazovky.

4.- Více hráčů

Pokud potřebujete další hráče nebo se vám nelíbí Android 2.3.6můžete to zkusit později tito hráči pro Androidtaké by vás mohlo zajímat Walkman pro Android.

Pokud máte během instalace těchto přehrávačů jakékoli dotazy nebo problémy, můžete zanechat komentář a my se vám pokusíme pomoci. Nejlepší část z nich Hudební přehrávače pro Android 2.3.6 existují Google Playtakže jsou zcela bez virů a neohrožujete zabezpečení svého mobilního telefonu nebo tabletu.