nejlepší jednoduchá hra pro Android

Skiingyeti

Rád vám každý týden přináším aplikaci nebo hru, která není dobře známá, ale má velký potenciál. Dnes přicházím s jednou z her více času mě ukradlo V systému Android. Jsem s ním teprve týden, ale už je nepochybně jedním z mých oblíbených.

Toto je velmi jednoduchá dodávka, s ne moc dobrou grafikou, ale rozhodně vás to svazuje. Dir-dir Lyžováníje hra, ve které jsme lyžaři a musíme to vyzkoušet vyhnout se stromům dosáhnout rovnou zem. Hra je založena na úrovních, ale plně sledována, takže vždy jdeme z kopce dolů a Nikdy to nekončí. Abychom lyži překročili, budeme muset lyžaře pohnout prstem. modré a červené kontrolní body.

Hra může být zpočátku docela jednoduchá, ale jakmile ji zkusíte, zkomplikuje se a bude vás bavit. Existují úrovně, které musíte několikrát restartovat, abyste se dostali přes čas, který nám dává. Nic se nestane, pokud budeme ztrácet čas, jen tohle Nepoužíváme interpunkční znaménka.

Jak pokračujeme, postupujeme na vyšší úroveň a oni nám to dávají obleky a doplňky tak oblékáme svoji postavu. Existují také znaky, které nám dávají čísla a tipy na řešení jakékoli z překážek.

Screenshot_2015-07-29-16-13-42

Pravdou je, že je to jedna z nejlepších her, které jsem zkoušel s jednoduchou mechanikou, ale takové, která se zasekne po krátkém hraní. Důrazně doporučuji Měli byste to vyzkoušet, protože je to zdarma a reklamy se obvykle nepořádají.

Lyžařská hora Yeti Lyžařská hora Yeti

Zkusili jste to? Líbilo se ti to?