Nejlepší Lego hry pro iOS

Existují hry, které označují éru, ale nemusí být nejlepší. Pokud jste jedním z těch, kteří milují panenky a staví, budete rádi vědět, jaké jsou. Nejlepší Lego hry pro iOS. Typický humor této dánské značky se mísí se skvělými filmovými a superhrdinskými legendami a vytváří skvělé dobrodružné tituly pro iPad a iPhone. Tituly jsou navíc určeny pro všechny diváky a jsme rádi, že se ve stejných hrách mísí mladí i staří.

nejlepší hry lego-ios-1

LEGO Batman: DC Super Heroes

Vžijete se do kůže jedné z nejslavnějších ság DC Comics v této úžasné superhrdinové hře. Batman a Robin, Superman, Wonder Woman nebo Green Lantern jsou někteří z těch, které ve hře najdete, a to vše v redukované Lego verzi. Odemkněte až 80 různých postav, oblečení a schopností a navíc Můžete použít jakékoli nástroje, které superhrdinové používají v boji proti zlu.. Tato skvělá malá hra byla první hrou, ve které byl představen dialog postav, což jí dává bonus, pokud jde o zábavu.

Lego: Pán prstenů

V této epizodě nás Lego figurky provedou jednou z nejslavnějších filmových trilogií, Pánem prstenů. Budete muset bojovat s orky a uruk-hais a budete následovat sílu prstenu ve Středozemi.. Jakmile začnete hrát, můžete odemknout až 90 různých postav, včetně Froda, Sama, Legolasa a mnoha dalších. To nejlepší, co v této Lego hře najdete, je možnost užít si celý příběh tří filmů: Společenstvo prstenu, Dvě věže a Návrat krále. Buďte opatrní, protože hra vyžaduje na vašem iPadu nebo iPhone 3 GB volného místa.

Lego Star Wars: The Complete Saga

Jak název napovídá, tato hra pro iPhone a iPad nám umožní vychutnat si všechny epizody vydané ve ságě Star Wars. Zdarma můžete hrát pouze první epizodu The Phantom Menace.. Zbytek lze zakoupit jednotlivě, v trilogii nebo zaplacením celé ságy. Dobrodružství se nemění a užijete si humor s malými postavičkami Lego, které se v historii hvězdných válek pohybují vpřed. Více si můžete přečíst v krátké recenzi aplikace v sekci aplikace dne.

Lego City My City

Když nainstalujete a otevřete tuto hru, najdete úžasné město, kde si musíte vybrat různé mise, které chcete splnit. A představte si, že ve městě můžete dělat téměř cokoli, od velkého národního hrdiny zachraňujícího lidi topící se na moři až po konstruktivní a přirozené mise v jakémkoli městě Lego. Existuje 7 různých! Nejlepší na této hře je, Je velmi navržen pro nezletilé a neobsahuje žádné nákupy v aplikaci ani žádný druh reklamy.Rodiče se tedy nebudou muset starat o to, že jim dovolí hrát tolik, kolik chtějí.

LEGO Harry Potter

Máte rádi Harryho Pottera? Celé dobrodružství je rozděleno do dvou samostatných her, jedna zahrnuje první čtyři roky Harryho Pottera v Bradavicích a druhá poslední roky na magické škole. Užijte si dobrodružství uvnitř i vně Bradavic v režimu dobrodružství s průvodcem, nebo žijte své vlastní dobrodružství ve volném režimuodhalením všech tajemství, která můžete udělat. Naučte se vytvářet vlastní kouzla a užijte si tyto dvě hry pro všechny diváky.

To si myslíme Nejlepší Lego hry pro iOSMůžete přidat další hry? Milujeme hry Lego, zejména proto, že se bez problémů mísí s filmem a humorem. Líbil se vám Lego film? Nyní si můžete hru vychutnat pro iPhone, iPad nebo iPod touch.