Nejlepší místní hry pro více hráčů pro iPad

Nejlepší místní hry pro více hráčů pro iPad

S iPadem si čas od času můžeme vybrat odpočinek na pohovce a hraní našich oblíbených her pro iOS. Ale bylo by lepší, kdybychom byli doprovázeni! Protože App Store nám nabízí všechny druhy her pro více hráčů, abychom se dobře zasmáli.

S jeho hrami režim pro více hráčů Můžeme hrát jako pár ze stejného iPadu. Je to opravdu zábava! Pokud jsou ovládací prvky jednoduché a dobře ovladatelné, mohou být zábavnější než online hra pro více hráčů.

Ledová zuřivost

V mnoha případech doporučujeme všechny typy her pro více hráčů, ale tentokrát uvádíme seznam nativních her pro iPad pro iPad.

Nejlepší místní hry pro více hráčů pro iPad Mini, iPad Air a iPad Pro

Jeďte vpřed

Zábavná hra, ve které bude naším cílem svrhnout soupeřovo auto údery. Nestojí za to blokovat soupeře rukama! ?

Fyzika fotbalu

Soccer Physics je jednou z nejzábavnějších místních her pro více hráčů v App Storu. V této šílené hře budeme muset dát gól do branky soupeře, ale není to tak snadné, jak se zdá, protože fyzika této hry nemá nic společného s realitou, právě naopak: zcela „náhodně“. Vysoce doporučeno!

Badland

Badland, nejlepší hra roku 2014 podle Apple, má také lokální režim pro více hráčů. Je opravdu zábavné mít možnost vyzvat své přátele a rodinu ve hře v Badlandu. V posledních aktualizacích byl také přidán editor map.

Stiskněte Hokej 2

Co říci o Touch Hockey 2? Typická arkádová hra! Nyní na iPadu!

Ledová zuřivost

A pokračujeme s dalším hokejem … Tentokrát lední hokej. Ice Rage nám umožňuje hrát dva lidi na stejném iPadu a také mít kampaňový režim s různými obtížemi. Dávejte pozor na zásahy holí!

Párty taky!

Jedná se o jednu z nejzábavnějších a nejúplnějších místních her pro více hráčů v App Store a nabízí všechny druhy mini her pro párovou zábavu. Samozřejmě je to hra, která nám pořádá pořádné večírky!

Mít

Je to strategičtější hra, klidnější a promyšlenější. Pokud chcete pozvat svého partnera na výzvu mysli, je to vaše hra.

Teplé ruce

Samozřejmě jste někdy v dětství hráli hru úderů soupeřových rukou. Peaksel přinesl tuto hru do digitálního světa docela zábavnou sázkou. Dejte šanci! Ach, jaká bolest …!

Ovocný Ninja

Dokončili jsme to stylově s jednou z nejvíce konkurenceschopných a návykových místních her pro více hráčů: Fruit Ninja! Můžeme hrát ze stejného iPadu na rozdělené obrazovce. Kdo ztratí, oloupe ovoce na večeři! ?

Více informací o iPadizate | 3 nejoblíbenější hry pro více hráčů pro iOS

Které z těchto her pro více hráčů se vám nejvíce líbily? Chcete s námi sdílet další návrhy? Připojte se k komentářům!