Nejlepší nové a bezplatné hry pro Android 2018

Stejně jako u naší měsíční sbírky her po celý únor, i dnes nám Edu nabízí novinku Sbírka her pro Android z roku 2018 Všechny žánry, včetně témat války, závodění, tajemství a dokonce i sportu. Pokud to chcete vědět Nejlepší hry zdarma pro AndroidZveme vás, abyste pokračovali ve čtení článku.

A co je nejlepší, většina zde uvedených her nemá vysoké grafické požadavky, takže je můžete hrát na zařízeních se středním hardwarem. Nyní ano, potkáme je všechny níže!


Nejlepší 3 z nejlepších alternativ k Fortnite a PUGB pro Android


Chybný řádek

Chybný řádek

Geometrická čára Stala se jednou z nejpopulárnějších her pro mobilní platformy. Východní Chybný řádek nám přináší podobné dobrodružství 3D grafika mix skokových a překážkových her. Spolu obtížnost lze překonat jen několikaMá jedno z nejvyšších hodnocení v celém obchodě Play. Troufáte si vyzkoušet?

Chybný řádek Chybný řádek

Stickman Disc Golf Battle

Stickman Disc Golf Battle pro Android

Hra kombinující golf se střelbou létající talíř nebo létající disk? JE Stickman Disc Golf Battle název, který hledáte. Akceptovat hry pro více hráčů a grafika připomínající konzoli Wii. Má několik herních režimů a Kompatibilní s Android TV Bavíte se s rodinou na domácí televizi. Na co čekáš?

Stickman Disc Golf Battle Stickman Disc Golf Battle

Reporter 2 Lite

Reporter 2 Lite pro Android

V obchodě Google se již nějakou dobu objevují různé záhadné a výzkumné hry. Reporter 2 Lite jeden z nich a jeden z nejlepších svého druhu. Historie nás jeden opuštěná nemocnice Po podivném telefonním hovoru budeme muset jít dopředu, abychom objevili velké tajemství, které před námi drží. Kvůli vysoké kvalitě grafiky musíme mít smartphone. Snapdragon 820 nebo vyšší.

Reporter 2 Lite - 3D Creepy and Scary Horror Game Reporter 2 Lite - 3D Creepy and Scary Horror Game

Závrať závratě

Vertigo Racing pro Android

Balíček s Google Play závodní hry. Ale, Závrať závratě nám přináší jinou nabídku stará vozidla plně přizpůsobitelné. Má 3D grafiku, má různé typy scenérií a je doprovázena hudbou Rock and Surf Rock. Ještě nemáte smartphone?

Závrať závratě Závrať závratě

Samsara

samsara pro Android

Zee je ztracen v Samsara a my budeme muset najít cestu ven v tomto grafickém dobrodružství založeném na komplexech. Puzzle ve stylu místnosti. Některé dimenze reagují různě, jak postupujete vysoce vizuální grafika Díky tomu bude příjemné strávit hodiny hraní her.

Samsara Samsara

Plný jisker

Full Sparks pro Android

Plný jisker on je jeden Nejlepší hry zdarma pro Android. Založeno na životě ohňostroje při hledání legendárních ohňostrojů, jejichž pojistka dosud nevyhořela 3D grafika a více než 80 různých úrovní, kde můžeme chodit, skákat, skákat a dokonce létat. Má dokonce originální soundtrack!

Plný jisker Plný jisker

Armored Warfare: Attack

Armored Warfare: Assault pro Android

Nemohli jsme se rozloučit s touto nejlepší hrou bez války. Ztělesněn jako zkušený voják řídit tankybudeme muset dobýt nepřátelské území ve válce proti ostatním v reálném čase online hráči. Má grafickou kvalitu podobnou té, která se nachází na konzolách díky hernímu enginu. Unreal Engine 4.

Armored Warfare: Attack Armored Warfare: Attack