Nejlepší nové hry pro Android 2017

nejlepší hry

Je neděle a jak by to mohlo být naopak, každodenní hra dorazila. Dnes máte štěstí, že nebudete hrát jednu hru, ale šest. Víme, že neděle je jedním z nejtěžších dnů v týdnuprotože celý den si myslíte, že zítra je pondělí, s tím stresem.


USB typu C postupuje rychle a dobře


Vždy se snažíme nechat vám ty nejlepší dodávky a udělat jejich malou analýzu. Věci jsou dnes jiné a my vám necháme malé vysvětlení každé z her. Bez dalších okolků, vMasters, které jsme v roce 2017 považovali za 6 nejlepších her.

Screenshot_2016-12-10-17-42-37

Cover Fire je jedna z nových nejlepších válečných her, které můžeme najít na Google Play. Budeme mít desítky zbraní, vybavení a příslušenství, které musíme použít k zabití našich nepřátel. Režim kampaně může být opravdu skvělý, a jeho grafika nám ponechává jednu z nejlepších bojových prezentací, jaké můžeme právě teď hrát.

Google Play

maxresdefault

Tato hra má opravdu pěknou estetiku. plus velmi uvolňující soundtrack. Váš cíl je jednoduchý: všechny tečky na obrazovce mají stejnou barvu. Abychom to mohli udělat, musíme kliknout na různé oblasti a hodně přemýšlet o některých úrovních. Ale nejlepší na celé hře jsou animace a grafika, které má.

Google Play

maxresdefault (1)

Nevíme proč, ale máme rádi všechny .io hry. Toto je nová hra, kde musíme přežít jako ninja. Budeme střílet šípy na naše soupeře, kteří s námi budou hrát v reálném čase. Máme různé oblasti a jak získáváme zkušenosti, můžeme se povýšit a podniknout lepší útoky. Nepochybně je to jedna z nejlepších her tohoto žánru, i když potřebujeme trochu křivky učení.

Google Play

Nula

Nula. Je to jedna z nejzlověstnějších her, ale je také nejzajímavější z této špičkové hry. Máme perspektivní mapu místnosti, kde bude několik objektů. Hlavním cílem je eliminovat všechny tyto objekty. Abychom to mohli udělat, budeme je muset srovnat barvou různých stěn místnosti. Když v místnosti nezůstanou žádné další předměty, můžeme přejít na další úroveň. Hra byla odstraněna z Google Play, takže si ji budete muset stáhnout z Aptoide. Udělali jsme to a je to naprosto bezpečné.

Aptoidní

anonymní

Toto je také střílečka a přestože nemá stejnou grafiku jako první na tomto kopci, je opravdu návyková. Máme několik úrovní, kde musíme zabít všechny nepřátele poklepáním na obrazovku, abychom je zastřelili.. Někdy budeme muset hledat výbušné sudy nebo zastřelit rukojmí. Je to bezplatná hra, která je velmi cenná.

Google Play

650_1200-2

Toto je jedna z nejlepších náhodných her, kde musíme zjistit, kde naše máma skryla naši konzolu. Jedná se o hru podobnou typické hře „Jak se dostat z místnosti“, kde se musíme pokusit dostat z uzavřené místnosti s různými předměty. Nyní je vše trochu předvídatelné a to nám ponechává prostředí, o kterém všichni víme trochu víc. Ačkoli to vypadá jednoduše, je to opravdu úspěšná hra, takže bychom to s jejím vzhledem neměli přehánět.

Google Play


Putthole je vysoce návyková negolfová hra