Nejlepší paluby v Clash Royale podle světového žebříčku

Nejprve objasníme několik aspektů, to znamená, že tři balíčky, které vám ukážeme níže, jsou doprovázeny hráči na velmi vysoké úrovni, jinak nebudeme mluvit o třech nejlepších hráčích na planetě. právě teď. Jelikož vás však některé pojištění již dnes upustilo, Tři nejlepší balíčky v Clash Royaleto znamená balíčky používané třemi nejlepšími hráči současnosti.


Brawl Stars, nová hra od tvůrců Clash Royale


V ostatních případech jsme vám přinesli ty nejlepší rychlé balíčky nebo nejlepší balíčky s Noční čarodějnicí a nakonec nějak uvidíte nejčastěji používané paluby a zpravidla nabízejí lepší výkon až do další změny rovnováhy.

Na třetím místě Triple Mušketýr nevychází z módy

Nejlepší paluby v Clash Royale

V této třetí řadě najdeme klasický balíček jako ostatní, ale tenhle postupem času zastaral. S průměrnou cenou 3,8 lektvarů přicházejí Miner, Knight, Ice Spirit, Download, Skeletons, Minion Horde a samozřejmě Triple Musketeer doprovázený sběratelem Elixir. Myšlenka není vůbec komplikovaná, i když musíte mít dostatek dovedností, abyste mohli hrát balíček na slušné úrovni, u Triple je to neúspěch a my jdeme úplně ven. Jakmile máte rezervní lektvar, položte sběrač a tankujte trojici s rytířem a horníkem. Malé jednotky budou muset být přeloženy, aby se bránily bez větších problémů.

Kuše držet ve druhé poloze

Nejlepší paluby v Clash Royale

Ve druhé řadě najdeme rychlý balíček na kolo (průměrný lektvar stojí 3,3) Na základě rotace pro uložení pružinových pružin. Další karty v balíčku jsou Electric Wizard, Inferno Tower, Trunk, Gang of Goblins, Fireball, Ice Spirit a Skeletons. Jak jsem již zmínil dříve, klíčem je umístit kuše, pokud je to možné, doprovázet ji Ice Spirit a v případě potřeby ji chránit a co nejvíce opakovat procesní cyklus. Ostatní karty zůstávají v obranném tahu.

Mezi nejlepší balíčky v Clash Royale: # 1

Nejlepší paluby v Clash Royale

A nakonec klenot v koruně. Balíček, který je právě teď velmi, velmi silný a je nepochybně zaslouženým vůdcem tohoto žebříčku. A ano, i když Noční čarodějnice byla vidět v závěrečných úpravách vyvážení naštvanýje stále velmi populární kartou téměř v každém typu balíčku. V tomto případě se balíček skládá z Ram, Fireball, Minions, Tombstone, Mega Minion a Shock s Lava Hound jako hlavním útokem. S průměrnou cenou 3,8 lektvarů musíte být velmi opatrní, protože První je velmi agresivní balíček s Houndem a Ramem použitým pro tank a použitým s čarodějnicí nebo s ní. nebo obojí, pokud máme výhodu lektvaru. Pro obranu je málo co říci, Tombstone with Minions a Mega Minion. # 1 právě teď, myslíte si, že je to nejlepší balíček? Jaké jsou podle vás nejlepší balíčky v Clash Royale právě teď?


Nové karty, výzvy, 2v2 … všechny novinky od Clash Royale