Nejlepší platformové hry pro iPad, iPad Air a Mini

Nejlepší platformové hry pro iPad, iPad Air a Mini

Nyní, když jsme uprostřed léta, většina z nás využívá svého volného času a leží na pohovce. Hrajte s iPadem Nebo si vezměte s sebou na prázdninový výlet tablet Apple. Proto jsme považovali za vhodné vytvořit kolekci plošinových her pro iPad. Doufáme, že se vám budou líbit!

Jako vždy vás zveme, abyste se připojili k sekci komentářů a doporučili další hry a aplikace. V App Store je mnoho titulů platforem pro iPhone a iPadTěšíme se na vaše návrhy!

Rayman

Pro ty, kteří neznají žánr, jsou platformové hry s postavou, kterou ovládáme. Budete muset skákat ze strany na stranu, vyhýbat se překážkám a zabíjet nepřátele. Jsou velmi vtipní! S tím a bez dalších okolků začínáme s herní kompilací tohoto týdne. Hrát si!

Skvělá platformová hra pro iPad na dovolenou

Leovo bohatství

Jak jinak by to mohlo být, začali jsme s úspěšným Leovým bohatstvím. Jedna z nejoceňovanějších a nejlépe hodnocených her v App Store. Leo’s Fortune má jednoduchou grafickou část. Naším cílem bude provést Leo, krásnou chlupatou kouli, na různých úrovních, dokud nenajdeme tajemného zloděje, který ukradl naše zlato. Doporučujeme!

Příběhy z hlubokého vesmíru

Tales From Deep Space je jednou z mých oblíbených plošinových her (pro iPhone i iPad). Tento titul nám nabízí senzační dobrodružství Kam budeme putovat excentrickou galaxií s TÉMĚŘ, věrným dronem, který nás bude doprovázet, kamkoli půjdeme.

To-Fu Fury

Feeling of Summer To-Fu Fury je logická a plošinovka, ve které musíme řešit různé problémy a bojovat bitvy z ruky do ruky. Ale Na To-Fu Fury je skvělé jeho hraníBudeme muset skákat ze strany na stranu, abychom unikli a / nebo zaútočili.

Lego Batman: Beyond Gotham

Pokud milujete plošinovky, ale zároveň si chcete užít zábavu a příjemný čas, na iPadu vám nesmí chybět nový LEGO Batman: Beyond Gotham. Toto je hra, kterou musíme udělat Budujte a ovládejte různé postavy, odemykejte superhrdiny a porazte nejhorší darebákya to vše se skvělým humorem a filmovými scénkami.

Rayman Jungle Run

Mnoho z vás si myslí, že platformové hry pro iGamer jsou ekvivalentní hraní Raymana. Velmi brzy Spuštění hry Rayman Adventures přichází na App StoreDoporučujeme však vyzkoušet Rayman Jungle Run na počkání. Nabídky více 70 úrovní se skvělou grafikou a velmi dobře navržené scénáře.

Chronologie: Čas vše mění

Nakonec vás zveme ke stažení a vyzkoušení hry Chronologie. Na těchto platformách pro iPhone a iPad se podíváme na starého muže a jeho stroj času. při změně směru prostředí cestování minulostí a současností za objevováním nových chodeb a přístupem do oblastí se zdravotním postižením.

Váš názor nás zajímá

Které z těchto skvělých platforem pro iPad se vám nejvíce líbily? Myslíte si, že nám v této recenzi chyběly nějaké důležité body? Jakou hru nemůžete přestat hrát na iPadu?