Nejlepší poštovní aplikace pro iOS, které nahradí poštovní schránku

Poté, co to Dropbox oznámil Poštovní schránka nebude v roce 2016 pokračovatMnoho uživatelů neví, jak spravovat svou poštu, než při pokusu zemřou.

Na iPadizate Přinášíme vám osvědčené postupy, abyste mohli tento úkol splnit co nejjednodušším možným způsobem.. Většinu těchto možností si ani nebudete muset stáhnout!

Pokud již používáte poštovní schránku nebo hledáte způsob správy pošty, Zůstaňte, řekneme vám jak!

Apple vydal iOS 9.2.1 Beta 1 pro vývojáře.

Mohlo by vás zajímat Nejlepší aplikace pro iPhone a iPad pro děti

Nejlepší aplikace pro iOS pro správu naší pošty

Spark: nejlepší sázka

Tato aplikace Vypadá to hodně jako poštovní schránkaTi, kteří trpí zmizením služby Dropbox, ji budou milovat. Tato aplikace vám dává možnost přizpůsobit akce v levém i pravém tahu.

Obsahuje funkce, díky nimž je ještě nápadnější: Aplikace pro Apple Watch a iPhone 6s má podporu 3D Touch. Toto je nejlepší volba, pokud hledáte něco, co by nahradilo poštovní schránku.

Doručená pošta: sázka Google

Sázka Google organizuje poštu podle automaticky přiřazených priorit a kategorií. Východní jiný běžící konceptnebo interpretovat naše informace a podle toho jednat. Pokud máte rádi redesign správy pošty, je tato aplikace vaší nejlepší volbou.

Outlook: jeden z nejlepších

Dir-dir Jedna z nejlepších aplikací pro správu pošty, kterou najdeteumožňuje přístup k účtu pomocí účtu na jiném serveru. Ačkoli nenabízí vše, co Mailbox nabízí, vypadá podobně jako tento klient. Můžeme najít různé filtry pro uspořádání naší pošty podle priority.

CloudMagic – každý může říci, že je to třetí strana

Tato aplikace má jednoduché rozhraní, které vám umožňuje přenášet data do jiných aplikací (něco, co byste ocenili). Má oznámení push, více účtů a vlastní zásobník pro všechny. Dále Umožňuje chránit váš e-mail pomocí Touch ID.

myMail: veškerá vaše pošta po vrácení zápěstí

K dispozici je také aplikace pro Apple Watch, něco, co se cení. Tato aplikace má vysoce integrované rozhraní pro iOS, podporuje většinu e-mailových klientů. Umožňuje přijímat oznámení push, i když vaše e-mailová služba tuto funkci nemá.. myMail obsahuje řadu funkcí, které usnadňují oddělení pošty od práce a zaměstnanců a umožňují vám kdykoli zrušit oznámení z každého z vašich účtů.

Myslíte si, že je to chybějící aplikace?

Toto jsou aplikace, které jsme sestavili, abychom vám pomohli oddělit se od Mailboxu, pokud si myslíte, že něco chybí, neváhejte nám to říct. Našli jste pro vás ideální aplikaci?