Nejlepší příslušenství pro Apple Watch

Ještě není v prodeji, ale katalog příslušenství Apple Watch se každým dnem neustále zvyšuje. Rozhodli jsme se tedy sestavit kompilaci toho nejlepšího příslušenství pro hodinky Apple, které dnes najdete, jejich ceny a kde je koupit. Zvažujete nákup Apple Watch? Nezapomeňte se podívat na tuto příručku najdete perfektní doplněk co můžete mít doma, až přijde vaše dlouho očekávaná hodina.

WaterPield’s WatchPad

WaterField-WatchPad

Apple Watch budou zařízení, které je třeba každý den nechat nabíjet na stole, a jeho umístění přímo na stůl může být špatný nápad. Tento WatchPad je vyroben z kůže Je to ideální povrch pro umístění hodinek podle vkusu toho nejklasičtějšího. Cena není vůbec špatná, 17 $, ale za mezinárodní zásilky musíte přidat 10 $. Lze jej zakoupit přímo z oficiálních webových stránek.

Slot stagnace

Výrazný zavazadlový prostor s dřevěnou podšívkou a velmi originálním vzhledem. Je to vlastně kus dřeva s otvorem uprostřed, kterým prochází nabíječka Magsafe od Apple Watch. Ano, Je to ořechový strom a má vynikající povrchy. proto není v rozporu s Apple Watch. Cena s tím není nízká: 79 $, pokud si nyní objednáte, 99 $ v prodeji (je třeba připočítat náklady na dopravu)

CyClip

CyClip

Podle oficiálních webových stránek, první adaptér na řídítka Speciálně navrženo pro Apple Watch. Pokud jste cyklista, možná budete chtít, aby vaše Apple Watch byly vždy vidět na řídítka vašeho motocyklu; Toho snadno dosáhnete pomocí Var CyClip. Co nevíme, je cena, ale pokud máte zájem, je nejlepší si e-mail uložit, aby vás informoval.

Mega maličký

Spořič obrazovky není špatný nápad pro zařízení, které je vystaveno náhodným nárazům. Chraňte před poškrábáním Zároveň se vyhnete značení stop na obrazovce Apple Watch. S rozměry přizpůsobenými rozměrům Apple Watch lze chránič Mega Tiny snadno najít v různých online obchodech, jako je Amazon USA, za přibližně 7 USD.

Casetify

Popruhy Apple Watch budou nepochybně jedním z největších obchodů v příslušenství Apple Watch. Casetify vám nabízí následující možnosti: přizpůsobte si řemínky svými oblíbenými fotografieminebo nakupujte od již přepracovaných. Samozřejmě budete muset zaplatit 50 $, abyste získali jeden z nich.

Defenzivní hrana

x-doria

Další nápady na ochranu našich Apple Watch a také velmi cool vzhled. Co může být lepší než nárazník, aby se zabránilo zhoršení našich hliníkových nebo ocelových hodin? X-Doria nabízí Defense Edge vyrobený z hliníku a uvnitř chráněný gumou, aby se zabránilo poškrábání vašich hodinek. nabízí velmi dostupnou ochranuZatímco ti z nás, kteří žijeme mimo USA, podléhají celním předpisům, může dojít ke zvýšení daní.

Lunatic Epic

Lunatik-Apple-Watch

Značka pouzdra pro iPhone Lunatik navrhuje pouzdro, které bude jak chránit vaše Apple Watch, tak bude vodotěsné. JE projekt se brzy objeví na KickStarteruale stále neznáme cenu ani dostupnost. Dobrá alternativa, pokud máte rádi velké a robustní hodinky. Můžete si uložit svůj e-mail a získat více informací na oficiálních webových stránkách.

Nomad kapsle

profil apple-nomad-pod

Nomad nabídl dvě nabíječky pro Apple Watch, z nichž jedna je externí baterie, kterou si můžeme vzít s sebou do „Pod“. Nabijte si hodinky Apple Watch, když to potřebujeme. Tomuto příslušenství jsme již věnovali kompletní článek, který si můžete přečíst pro více informací.

Addapt

addapt-use-any-strap-on-apple-watch

Jedním z nejlepších doplňků k připevnění k našim Apple Watch je Addapt, náš oblíbený řemínek nepochybně adaptér. z hliníku, stříbrné oceli nebo zlaté oceli. Svůj můžete získat za 29 $, ale momentálně je k dispozici pouze na platformě crowdfundingu Indiegogo.