Nejlepší průvodce rytířů podpory v Saint Seiya: Awakening

Zatímco historický Saint Seiya: Awakening – Knights of the Zodiac Na začátku se 71 postav rozhodlo o vytvoření komplexního týmu. Je to fakt, který je ještě platnější, když spočítáme všechny herní režimy.

Nedávno jsme vydali průvodce Knights of Highest Damage and Attack: Awakening od Saint Seiya. A jako dobrá RPG nám dává jasně najevo, že útok není všechno a že by v našem týmu nějaký měl být. postava jednající jako podpora.

Když jsme to viděli, začali jsme hrát a zkoumat. A tak říkám správně, tento průvodce Nejlepší podpora rytířů Saint Seiya: Awakening je skvělá

Podpořte postavy, které by ve vašem týmu Saint Seiya neměly chybět

Postava se spoustou útočné síly vždy utratí značné množství energie. Stejně tak, pokud ho nevycvičíme, bude ve většině případů zanedbávat své obranné nebo životní body. S ohledem na to musíme potkat další Svaté, kteří budou podporovat naše útočné tanky.

Bear of Sextans (úroveň B)

probuzení dovednosti sextans luna svatý seiya

Tato záhadná dívka je Knight je představen pouze pro tuto hrua s Kiki hlavní vedlejší postava Probuzením. Jeho schopnost umožňuje spoluhráčovi zaútočit dvakrát ve stejném pořadíale pokud to spustí váš tajný talent Může zaútočit třikrát! Zajímavý návrh, pokud jej zkombinujeme s Aiolosem de Sagittarius, který může jediným útokem způsobit velké poškození.

Luna se speciálními schopnostmi v kosmu může zvýšit energetické body uloženo každé kolo, něco důležitého, pokud náš tým spotřebuje příliš mnoho zdrojů. Také schopnost mumožňuje zvýšit rychlost chůzečímž je zajištěno, že Sextans bude vždy podporovat své týmy na vrcholu.

Kiki (úroveň B)

Věčný učedník Mu a budoucí Beran Knight neznají jen telekinézu nebo opravu brnění jako v původní manze. V Saint Seiya: Awakening, Kiki je nejuniverzálnější postavaa měl by být v téměř každém týmu.

Díky dobré obraně a životům má Kiki ve hře jedinečné podpůrné schopnosti. V prvním kole Poskytne vašim spojencům dostatek energetických bodů k restartování jejich nejsilnějších útoků. Když se však probudí sedmý smysl, vyjde najevo jeho charakteristika jako vedlejší postava. Díky tomu dá vašim přátelům spoustu energie a zajistí, aby mohli důsledně využívat své nejlepší schopnosti.

Chameleon June (úroveň A)

Vzdělaný na ostrově Andromeda je žákem Daidalose, Stříbrného rytíře Cefea a přítelem v náručí jeho blízkého přítele Shuna z Andromedy. Červen v Probuzení Podělte se o poškození, které vaši spoluhráči utrpělia tím eliminuje významné poškození způsobené útoky jednoho cíle.

Schopnost bič umožňuje propojení všech spoluhráčů jedním způsobemzpůsobit rovnoměrné rozdělení ztrát mezi všechny. Pokud June použije dech chameleona, bude škoda ještě menší. Pokud trefíte úder, je to pomalá postava, takže je třeba pracovat na jeho rychlosti, abyste zabránili dalším nepřátelům využívat výhody.

Aries Shion (úroveň S)

Aries shion saint seiya probuzení

Jeden z legendárních rytířů předchozí svaté války a jediný, kdo přežil konflikt, spolu s bývalým pánem Dohkem z Váh. Shion byl vybrán jako patron papeže svatyně Athény, dokud nezemřel rukou Gemini Saga. Je také mistrem Mü de Aries.

V Saint Seiya: Probuzení jeden z nejúplnějších rytířůale ne kvůli jeho obrovskému útoku, ale proto, že je vyvážené postavy s vynikajícími podpůrnými schopnostmi. Díky své schopnosti hvězdného světla poskytuje příteli ochranný štít, díky čemuž je imunní vůči změnám stavu, což je ideální pro ochranu naší hlavní postavy. Pokud je také přidána schopnost Crystal Robe, zvyšuje se obrana postavy příjemce, zatímco ve stejnou dobu šetří životní body v každém ohybu, který projde.

Cepheus Daidalos (úroveň A)

Už jsme mluvili o vašem studentovi, teď si promluvme o vašem učiteli. Daidalos je Stříbrný rytíř přijatý s tréninkovými kandidáty, kteří chtějí nosit brnění Andromedy a úzce souvisí s June a Shun.

Je to vedlejší postava ve hře. schopnost ukrást útočnou sílu bere to svým nepřátelům a předává je svým spojencům, a dělá to prostřednictvím útoku na řetěz černého ducha. Když probudí sedmý smysl, aktivuje se řetěz svatého ducha, který posílí předchozí schopnost.

Tím skončíme. Doufáme, že se vám průvodce líbil Nejlepší vedlejší postavy svatého Seiyi: Probuzení. Při stahování hry přímo z Obchodu Play vás zveme, abyste počkali na další.

Saint Seiya Awakening: Knights of the Zodiac