Clash Royale

Nejlepší rychlé balíčky v Clash Royale a jak je používat

Clash Royale

Pokračováním s balančním tonikem se Supercell snaží zabránit tomu, aby jeden cílový balíček zvítězil nad ostatními, pomocí co nejpodobnějšího použití nejrůznějších karet v procentech. Ano, Pokud existuje typ balíčku, který nevypadá stylově, jedná se o rychlé balíčky v Clash Royale..


Mini události v Clash Royale: nejnovější ze Supercell


Dnes vám přineseme tři alternativy rychlého balíčku, přičemž vezmeme jako jeden rychlý balíček, který v Clash Royale stojí méně než 3,5 lektvaru. Je zřejmé, že existují stovky nebo dokonce tisíce variant, ale Právě teď vám přineseme několik docela silných..

Montapuercos nikdy nevyjde z módy

Palička Montapuerco

Začínáme s Jak vidíte, tento balíček montapuercos, který stojí 2,8 lektvaruTo nám umožní bezproblémový návrat. Skládá se z rytíře, mušketýra, deníku, ledového ducha, koster, hurikánu, ohnivé koule a samozřejmě jízdy na prasátku. Myšlenka na palubě je velmi jednoduchá, náš hlavní útok bude před tankem s rytířem vpředu, pokud se pokusíme nebo nepodaří sloučit montapuercos s duchem ledu.. Všechno ostatní je založeno na obraně a díky nízkým nákladům udržujte montapuercos rychle, abyste nezastavili útok. Největší nevýhodou paluby je, že soupeř přichází se vzdušnou palubou, protože bez ohledu na to, jak rychle dokážeme jezdit na kole, pouze mušketýr zaostává. Ale stále existují možnosti, takže celkově je to skvělý balíček.

Jak si zoufat obra a bublinu nebo protivníka

Balíček 3

Možná jdeme s trochu komplikovanou palubou, ale mohlo by to být smrtící, pokud víme, jak ji použít. Obří kombo s balónky je docela využívané, navíc, pokud se nám ho podaří sestavit na palubě s rychlou smyčkou, jako je tato, která stojí 3,0 lektvaru, můžeme ji zničit. Na palubě jsou Shock, Skeletons, Lukostřelci, Ice Spirit, Minions, Electric Wizard, Giant a Balloon. Myšlenka je určitě víc, než jeden z vás již vycítil. Při útoku použijeme Devi k tankování naší bubliny. Také, pokud se nám podaří za nás umístit lukostřelce nebo elektrického čaroděje, uděláme to to docela silný. Ideální je pokusit se začít s obrem zezadu, sbírat lektvary, protože náš tlak je velmi drahý, navzdory průměrné ceně rekvizity (10). V obraně máme díky kostlivcům vše, co nám umožňuje bránit téměř jakýkoli útok.

Goblin a těžařský sud, klasika

Rychlé balíčky v Clash Royale

Konečně, pokud už nějakou dobu hrajete, budete vědět, že tento balíček skřetů a minerů je jedním z nejběžnějších rychlých balíčků v Clash Royale. Skládá se ze sudového šotka, horníka, pekelné věže, armády koster, princezny, ohnivé koule, trupu a přisluhovačů, stojí 3,3 lektvaru. Když zkombinujete horníka se sudem goblinů, druhý pak něco hodí, je pro vás velmi jednoduché vidět tank prvního, nasrat, nasrat a znovu nasrat. S pomocí princezny, dříví a ohnivé koule je jen otázkou času, než padne konkurenční věž. Budeme mít pekelnou věž k obraně, armádu kostlivců a stoupenců, takže budeme připraveni na téměř jakýkoli útok.

Rychlé balíčky v Clash Royale nevyjdou z módy

Je zřejmé, že každý z rychlých balíčků v Clash Royale je koneckonců koncept, a to Kterýkoli z nich lze změnit podle našich potřeb. nebo z našich vlastních dopisů. Vybrali jsme je, můžete nám je nechat ve svých komentářích.


Víte, kolik dat Clash Royale spotřebuje?