Nejlepší textové editory pro iPad

Když mluvíme o stránkách druhý den, Manzana a udělali jsme docela krátkou analýzu aplikace, plus za pár hodin budete mít krátkou analýzu Keynote, editoru prezentací Apple pro naše zařízení iOS. Dnes budu mluvit o tom, jaké jsou pro mě nejlepší aplikace pro úpravy textu pro iPad.

Pravděpodobně je toho víc, ale řeknu vám 3 redaktoři. Každý má silnou stránku: design, jednoduchost, iCloud… Všechny jsou odlišné, ale všechny mají stejnou funkci: nabídnout uživateli to, o čem si myslí, že chceme vylepšit úpravy textu na našem iPadu. V budoucnu:

  • Stránky: procesor Apple

Je zřejmé, že jeden z nejlepších a měl by být na seznamu, ano nebo ano. Ne od společnosti Apple, vždy ji hodně používám v sítích Wi-Fi, a proto nemám problém se synchronizací mých dokumentů stránek se stránkami v mém počítači Mac, a tedy se zpracováním dokumentů v počítačích Mac a iPad. Stránky jsou jejich nejsilnějším hlediskem design a funkce. Pointou, kterou by Apple měl v příští velké aktualizaci vylepšit nejvíce, je, synchronizace s iCloud.

Stránky

Apple Distribution International

Volný, uvolnit

  • Documents Free: Bezplatná verze aplikace Office Mobile

V této aplikaci vytváříme nejen dokumenty, ale také způsob vytváření tabulek. Ačkoli nemá vynikající design ani mnoho funkcí, které by bylo možné ukázat. Slabé místo design jasně, nic víc, protože je to jen obrazovka a musíme psát pomocí několika formátovacích nástrojů. Ale velmi silnou stránkou Documents Free je synchronizace s iTunes, Wifi, e-mailem, Dropboxem a dalšími dokumenty iPad. Je synchronizován s dokumenty Google.

Dokumenty (dokumentace Office) (AppStore Link)

Dokumenty (dokumenty Office)

Savy Soda Pty Ltd.

Volný, uvolnit

  • Documents 2 Free: Více synchronizace s ostatními dokumenty a lepší design

Jeden design Jelikož jsou od stejné společnosti, jsou velmi podobné té předchozí, ale mají různé vlastnosti. Funkce jsou stejné, ale design vychází z modré a černé. Protože jsou od stejné společnosti, silné stránky jsou spíše designové a synchronizace stejné a v tomto případě nejslabší místo, reklamníto však lze vyřešit zaplacením 3,59 €.

Documents Pro (odkaz na AppStore)

Dokumentace Pro

Savy Soda Pty Ltd.

5,49 €

Osobní názor

Jak vidíte v App Store, máme všechno a ještě mnohem víc. V tomto případě jsme vám to ukázali 3 textové editory. Pro synchronizaci preferuji Documents Free, Paged design a funkce. Samozřejmě existuje mnohem více, ale toto jsou stránky, které používám nejčastěji, ale které mají Stránky …

Chybí někdo? Váš názor? K dispozici je také!

Další informace – Stránky: Textový procesor společnosti Apple