Nejlepší tipy a triky hry Bubble Witch Saga pro iPad a iPhone

Nejlepší tipy a triky hry Bubble Witch Saga pro iPad a iPhone

Bubble Witch Saga je dalším hitem od tvůrců Candy Crush

Mnoho lidí již zná Bubble Wicth Saga vytvořené Kingem, který byl zodpovědný za úspěšnou ságu Candy Crush. Ve hře Bubble Witch Saga máme za úkol pomoci čarodějnicím vybuchnout bubliny na více než 500 úrovních a vyhnat zlé duchy, které se snaží ovládnout svět.. Můžeme použít lektvary a kouzla, které nám pomohou projít každou úrovní.

Cesta do konce je v této hře velmi dlouhá, takže dnes chceme některé z nich vysvětlit. triky a tipyDíky tomu bude úkol pomoci čarodějnicím zachránit svět o něco jednodušší.

Bubble Witch Saga: Nejlepší tipy, triky a tipy

1. Jak se získá věčný život?

Balónová čarodějnice

Život Bubble Witch Saga funguje stejně jako Candy Crush Saga. Takže pokaždé, když selžeme na určité úrovni, ztratíme jednu z nich. Vždy máme možnost chtít životy od našich přátel na Facebooku, ale pokud jste příliš netrpěliví jako já, je tu stejná chyba, jakou má Candy Crush Saga ve hře. Takže jáJediné, co musíme udělat, je ukončit hru, zadat konfiguraci našeho zařízení a posunout hodiny našeho zařízení o několik hodin.. Naše životy musí být nahrazeny, když znovu otevřeme Bubble Witch.

2. Získejte citlivou touhu zdarma

bublina-čarodějnice-2

Každý den, kdy hrajeme Bubble Witch Saga, toužíme po přesnosti zdarma po dobu 24 hodin. Pokud ale hru nemáme, protože jsme ji nemohli hrát už několik dní, existuje způsob, jak ji podvádět, abychom ji mohli mít znovu. Jediné, co musíme udělat, je hrát několik minut, ukončit, přejít do nastavení zařízení a posunout hodiny o 24 hodin.. Jakmile to uděláme a vrátíme se zpět do hry, budeme mít novou touhu po přesnosti.

3. Zamiřte co nejvyšší

bublina čarodějnice-3

Nejlogičtější věcí, kterou musíte udělat, než začnete střílet bubliny jako blázen, je vytvořit plán. Proto musíme mířit a střílet co nejvyšší, abychom vystřelili co nejvíce bublin. Čím více skoků mezi bublinami a pavouky, tím vyšší skóre. Pokud použijeme tuto metodu, použijeme méně výstřelů, abychom zabili bubliny, a na konci úrovně získáme větší bonus. Proto bychom se měli snažit použít co nejméně bublin.

4. Nezapomeňte vyměnit bubliny v kotli.

bublina-čarodějnice-4

Někteří lidé mohou nejen vidět, jakou barvu bublin se chystáte nalít, ale také vidět barvu další a provést změnu pouhým klepnutím na kotel. Někdy můžeme získat mnohem zajímavější pohyb než aktuální barva pouhou změnou bubliny.. Za to nebude žádný trest, takže je nejlepší to využít a vydělat z toho maximum.

5. Pokuste se srazit bubliny, kde visí většina pavouků

bublina čarodějnice-5

Body se znásobí, když se bubliny odrazí od pavouků. Vždy měli bychom zajistit co nejvíce pavouků. Když vrhneme bublinu a nevytvoříme skupiny tří nebo více, ztratíme dva pavouky. Proto bychom se měli snažit nechat co nejvíce pavouků viset. Naše skóre bude vyšší s více visícími pavouky.

6. Nezapomeňte použít stěny

bublina čarodějnice-6

V některých úrovních můžete odrážet bubliny od zdi, abyste se spojili s bublinami, které nejsou běžně dosažitelné. Vyžaduje to určité míření, ale neměli bychom na ně zapomenout, zvláště je-li vzbudena touha po přesnosti. Před natáčením nezapomeňte hledat nejlepší kombinace.

7. Moudře využívejte touhu pracovat vpřed.

bublina čarodějnice-7

Touha po prospektivních studií nám umožňuje vidět v kotli dvě bubliny místo jedné. To znamená, že před střílením můžeme přepínat mezi všemi třemi.. Cena je bohužel 1,79 EUR a vydrží nám pouze o jednu úroveň. Toto přání však může být nesmírně užitečné na obtížnějších úrovních, kde bubliny dojdou dříve, než skončíte. Je to jeden z nejlepších posilovačů v Bubble Witch Saga, takže jej musíme používat moudře.

8. Pokuste se zasáhnout boky a vytvořit efekt vodopádu

bublina-čarodějnice-8

Někdy jeden balón drží ostatní pod ním. Normálně stačí dosáhnout jednoho z nich, abychom vytvořili vodopádový efekt a dostali spoustu bublin.. Musíme být ostražití, abychom je odstranili co nejrychleji.

9. Praskněte nejbližší bubliny

bublina čarodějnice-9

Jedinou věcí, která je horší než ztráta dobré kombinace, je někoho vidět a nemůže se k němu dostat. Bubliny visící přímo nad kotlem mohou vytvářet překážku při střelbě na naše cíle. Protože Prioritou by mělo být odstranění těchto bublin, aby byla zajištěna čistá cesta a dosah kamkoli na hrací plochu.Jak jsme četli na iMore.

10. Pokud neprocházíme úrovní, zkuste to udělat na Facebooku.

bublina čarodějnice-10

Z jakéhokoli důvodu jsou hry King na počítačích snazší než na mobilních zařízeních. Bylo to přesně to samé jako Candy Crush. Tak Pokud se vám nedaří překonat úroveň na iPhonu nebo iPadu, můžete se připojit z počítače a hrát Bubble Witch Saga v prohlížeči.. Někdy můžeme získat pomoc a lektvary, které nejsou k dispozici v mobilní verzi.

Ty hraješ

Pokud jste jedním z těch, kteří hrají Legenda Bubble Witch Většinou tyto triky rozhodně fungují dobře a možná budete znát několik, které zde nejsou zmíněny. Pokud tedy znáte nějaké triky, které nejsou zmíněny v tomto článku, pomozte nám je poznat prostřednictvím vašich komentářů.