Nejlepší tipy na výhru v Crafting režimu Call …

Režim mobilní oblasti Call of Duty

Stejně jako režim Hot Spot a Gun Game je Dominion dalším typem hry, kterou vám Call of Duty Mobile nabízí. V tomto případě, dynamika jsou o něco jednodušší než sekvenční hryprotože je to metoda, kde musíte pracovat jako tým.

Účel režimu Dominion je zachytit jednu z následujících věcí: 3 oblasti k zobrazení na mapě: A, B a C.. Tým, kterému se podaří získat více provincií, než vyprší čas nebo před dosažením limitu zabití, vyhrává. Tento mod může být v některých situacích složitý, ale dnes vám ukážeme nejlepší tipy, které vám pomohou dosáhnout vítězství.

Po obdržení nezůstávejte v bodu zóny

Zóny Call of Duty Mobile Area

Na bojišti budou 3 zóny, obvykle bude tým vždy rozdělen na 3 části, aby mohl dobýt celé provincie. Pokud jste některý z nich dosáhli jako první a potřebujete, aby se stal součástí vašeho týmu, udělej to a pak jdi pryč, jinak pravděpodobně zemřeš.

Když tým zachytí oblast, objeví se na mapě a upozorní nepřátele. Tak Pokud se zmocníte některého z polí, nepřátelé vás pravděpodobně pronásledují. získat zpět to, co ztratili. Je tedy lepší převzít kontrolu a zůstat někde, kde můžete mávnout křídly snadno as ochranou.

Chraňte své přátele před vysokými místy

Pamatujte, že nejdůležitější věcí na této cestě je týmová práce. Zatímco se váš partner snaží ovládnout region, Měli byste vidět, že přežije dostatečně dlouho pro dobro vašeho týmu.

Pokud jste blízko, zkuste být na vyšším místě, které vlastníte. širší zorné pole pro rychlejší nalezení nepřátel přiblížit se pozici partnera. V těchto situacích je nejlepší použít odstřelovač nebo pušku s dlouhým doletem.

Použijte granáty

Call of Duty Mobile doména granada

Mnoho hráčů zapomíná, jak jsou ve hře užitečné granáty, tato zbraň může být velmi užitečná v každé zoufalé situaci. Použití granátů v tomto režimu je dobré, protože když se nepřítel pokusí ovládnout oblast, většina lidí se v této oblasti seskupí. Tak Pokud v tu chvíli hodíte granát, můžete získat spoustu zabití Pomozte svému týmu okamžitě a současně.

Aktivaci zbraně aktivujte pouze v případě potřeby

Call of Duty Mobile doménové jméno jestřáb

Výhody zbraní jsou pro dosažení vysokých ztrát velmi důležité. V tomto případě vše záleží na tom, jakou zbraň zvolíte při výběru vybavení, což je nejvíce doporučeno pro režim Dominion, jakákoli zbraň, která způsobí výbuchy. Tímto způsobem rychle a efektivně zničíte různé nepřátele.

Použijte leteckou podporu UAV k nalezení nepřátel

Call of Duty Mobile uav area

Vědět, kde jsou vaši nepřátelé, je výhodou, kterou byste měli co nejlépe využít. Vpravo nahoře radar nepřátelé se objeví, až když vystřelí ze svých zbraníPokud však aktivujete UAV, budete vědět, kde budou, abyste mohli bránit svou pozici v týmu.

Zvláště tato schopnost trvá jen omezenou dobuProto musíte jednat rychle, než to skončí. Nezapomeňte, že musíte vybrat nejlepší mobilní zbraně Call of Duty, abyste mohli snadněji ničit nepřátele.