Nejlepší tipy na výhru v režimu Gun Game…

Call of Duty Mobile má mnoho herních režimů, každý s různými funkcemi, které testují dovednosti hráčů. Jedním z nejtěžších režimů je Gun Game, protože je k dispozici pouze v hodnocených hrách. Tady proti všem proti všem proti všemu jinou zbraň pokaždé, když eliminujete protivníka. První, kdo dosáhne na čepel a popraví s ním nepřítele, vyhrává.

Není pochyb o tom, že je velmi těžké vědět, jak se v tomto režimu bránit, protože mnoho zkušených hráčů už bude vědět, jak zaútočitale pro některé stále obtížné. Níže vám proto ukážeme nejlepší tipy pro dosažení vítězství.

Nezůstávejte na jednom místě

Spuštění hry Call of Duty Mobile Gun

První věc, kterou byste měli mít na paměti, je, že se musíte neustále hýbat. Nebojte se jít do válkyPokud budete dál tábořit nebo se schovávat, nakonec prohrajete, protože ztráty nemůžete brát rychleji než ostatní. Prvním pravidlem pro vítězství je tedy jít ven lovit všechny nepřátele ve hře.

Postupujte podle pokynů na mapě

V režimu Gun Game je mapa velmi užitečná, protože je zdarma pro každého, mnoho nepřátel střílí nepřetržitěTo způsobí, že se na okamžik objeví na radaru a odhalí svou polohu. Tímto způsobem budete vědět, kde jsou vaši nepřátelé, abyste je mohli rychleji eliminovat.

Když máte pušku, rychle se přiblížte k nepříteli

Brokovnice jsou v tomto režimu dobrou zbraní, ale abyste dosáhli dobrých výsledků, musíte vědět, jak je používat. Nevýhodou této zbraně, Musíte být velmi blízko nepříteli, abyste ho odstranilitakže budete muset běžet směrem k ní, abyste ji odstranili, než na vás zaútočí.

Další dobrý tip je povolit automatickou palbu takže víte, kolik poškození může brokovnice vašemu protivníkovi způsobit.

Když máte odstřelovače, jděte do budovy

Mobilní odstřelovač Call of Duty

V určitém okamžiku budete muset použít několik odstřelovačů, nejlepší je změnit taktiku právě v tomto okamžiku. Už se nepokoušejte pronásledovat nepřátele, protože bude velmi obtížné jim čelit zblízka. Protože Raději jděte do budovy za dobré viditelnosti Můžete tedy najít nepřátele a překvapit útoky.

Když opatrně zaútočíte nožem

Mobilní nůž Call of Duty

Pokud vlastníte nůž, je to poslední zbraň, kterou použijete, a pokud zlikvidujete nepřítele, zvítězíte. Problém je Pokud budete čelit ostatním, budete mít nevýhoduProtože se střelnými zbraněmi bude mnoho nepřátel, zatímco vy budete mít pouze čepel.

Nejdůležitější věcí je nejprve najít nepřátele na mapě, pak se velmi opatrně přiblížit a přikrčit. Když uvidíte cíl běžte tam, kde je, a rychle na něj zaútočte vyhrát hru. Je třeba poznamenat, že aktivace automatické palby je zde také velmi užitečná, protože vám umožní bodnout nepřítele, když se k němu přiblížíte.

Nezapomeňte, že existuje několik tipů, jak získat zkušenosti s Call of Duty Mobile a být jedním z nejlepších.