Nejlepší tipy pro režim Call of… Hot Spot

Tým hotspotů Call of Duty Mobile

Kromě režimu Gun Game je Hotspot také jedním z nejsložitějších v hodnocených zápasech. V tomto případě to bude poslání hráčů bránit a zůstat v určitých oblastech během hry změní oblasti.

Je snadné dobýt pole, ale je těžké zůstat tam, abyste získali body týmu. Pokaždé, když se jeden tým pokusí bránit, druhý zasáhne nepřetržitě, aby získal zpět pole. Z tohoto důvodu dnes vám ukážeme, jak dosáhnout vítězství v tomto režimumějte na paměti následující tipy.

Vyberte si útočné zbraně

Útočná zbraň Call of Duty Mobile

Snipers mohou být skvělé zbraně, ale ne v tomto režimu, je to všechno o rychlém pohybu a čištění oblastí zblízka. Nejvíce doporučená věc je: útočné zbraně, kterými se můžete bránit, když jste blízko nepříteli. Tímto způsobem budete mnohem více spolupracovat s týmem a případně se vám podaří udržet hotspot.

Týmová práce je důležitá

Týmová práce je důležitá, protože hráči se musí navzájem podporovat, aby si udrželi aktivní místo. Dobrý ani jeden hráč nemůže čelit plnému týmu počet nepřátel při pobytu v určité oblasti. Proto byste se měli vždy snažit být se svými spoluhráči a zaútočit společně, to vše mnohem usnadňuje a dělá rozdíl mezi prohrou hry a vítězstvím.

Zapomeňte na pronásledování nepřátel

Call of Duty Mobile Death Hot Spot

Mnoho hráčů je zmatených, tento herní režim ne pro někoho, kdo chce utrpět spoustu obětí. Jak jsme již zmínili, týmová práce, která vám dá vítězství, je obrana hot spotu déle než vašich nepřátel.

Pokud se soustředíte pouze na eliminaci nepřátel, ne na horké místo, pak ztrácíte potřebný čas, který můžete investovat udržování prostoru se svými spoluhráči.

Pomocí granátů eliminujte mnoho nepřátel

Je třeba mít na paměti jednu věc, která vám v mnoha situacích rozhodně pomůže. Když bude hotspot znovu obsazen nepřátelským týmem, znamená to, že v této oblasti bude bránit spoustu nepřátel. Díky tomu je obtížné zaútočit přímo, takže je to dobrý nápad používejte granáty a granáty, které způsobují slepotu.

To téměř jistě eliminuje většinu nepřátel v hotspotu a bude moci znovu získat půdu se svým týmem. Nezapomeň to Také je dobré využít tyto prvky v Battle Royale.kromě top 5 zbraní.